Wpis z mikrobloga

To był prime Real. W mojej opinii najlepszy skład w historii piłki nożnej i mówię to jako kibic Juventusu, czyli drużyny, która w latach 2013-18 miała chyba najwiecej kluczowych potyczek z Realem. Czasami się udawało ich pokonać i była radość, ale #!$%@? i tak wracały. Potem ten masterclass w finale w 2017, gdzie Juve do czasu finału straciło zaledwie dwie bramki, wszyscy w składzie w swojej najlepszej możliwej formie, BBC, Alves, Mandzu, Dybala i Higuain z przodu, Buffon w niesamowitej formie (wtedy podium ZP chyba było), a w finale nagle 4 gole i do widzenia.

Może i MSN było bardziej „widowiskowe”, ale jak kogoś w piłce jara więcej aspektów niż szybka tikitaka, milion podań i gole z milimetra, to nie ma szans, ze ktoś bardziej doceni tamtą Barce. Stamtąd wyjąłeś kogokolwiek z pierwszej XI i miałeś ten sam poziom na ławce. Brak Modricia? Jest Isco. Brak Bale’a? Jest Asensio. Brak Benzemy? Jest Morata, który strzelał nawet więcej.

Mój ulubiony skład obok Milanu 2004/05 i ofc Juve 2014/15

#mecz #realmadryt #juventus
realbs - To był prime Real. W mojej opinii najlepszy skład w historii piłki nożnej i ...

źródło: comment_1651695993UxSAzimg87KbL275R9cZ0P.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Dlatego z Realem zawsze sztama. Chociaż przez nich nie poznałem smaku zwycięstwa w LM, to zawsze były to emocjonujące mecze, super klimat, a i przez oba kluby przeplatało się wiele piłkarzy
  • Odpowiedz
@realbs: Mam wrażenie, że to nie tyle sam skład co charakter. Taka Barcelona będąc w plecy to zazwyczaj głowy w dół i chodzenie po boisku, a Real w takich sytuacjach gryzł trawę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@realbs: prime Real ktory dochodzil do finalu LM po RAZACYCH bledach sedziego w kazdej edycji.

Przynjamniej w finalach byli lepsi faktycznie od innych druzyn.
  • Odpowiedz
@Filip3k91: błędy z Bayernem, który znalazł się w półfinale tylko dlatego, ze w meczu z Juve sędzia nie uznał prawidłowego gola dla Starej damy, który by zatopił Bayern

No taka pilka jest, my tez często wygrywaliśmy przez pomyłki sędziów i nie ma się co oszukiwać, ze było inaczej

koniec końców, to Real przechodził dalej. Piłka nożna to Real Madryt i taka jest prawda
  • Odpowiedz