Wpis z mikrobloga

@@bad_cyclist: bardzo ładna torebka ! Ale te zgięcia na zdjęciu od środka takie zniechęcające ale podejrzewam ze tak ma być jak używa się prawdziwej skory ;) w każdym razie powodzenia ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ciamon: zwłaszcza w branży galanterii skórzanej ten efekt super sie sprawdza.
A marki produkujące sprzęt elektroniczny najlepiej się sprzedają gdy nazwa wygląda na niemiecką.
  • Odpowiedz
@bad_cyclist: Super torebka. Wspomniałeś, że materiały użyte do uszycia to okolice 100 zł. Jak myślisz, czy takie np. Louis Vuitton używają droższych i lepszych jakościowo materiałów czy cena jest spowodowana tylko i wyłącznie marką? Wiadomo, że lwia część na pewno, ale o różnicę materiałową mi chodzi :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MZ23: zobacz sobie na yt jak powstają torebki topowych marek. To bardzo ciekawy proces i te torebki są tak z 20 razy bardziej skomplikowane niż to co zrobił op :) Zakładam, że przy torebce za 10000 zł materiały to ok 500 zł, wykonanie przez różnych rzemieślników to pewnie w zależności od modelu koszt kilku k. Do tego za logo drugie tyle i masz 10k.

Kiedyś pracowałam przy biżuterii Diora to
  • Odpowiedz
@MZ23: Louis Vuitton zdecydowanie produkuje swoje torebki ze skór, które są najwyższej jakości i nie są tanie. Domyślam się, że koszt materiałów w ich przypadku to i tak jest tylko niewielki ułamek ceny końcowej produktu. Na cenę końcową składa się praca kaletników, koszt sprzedaży (butiki w prestiżowych lokalizacjach) i marża która wynika z marki.
  • Odpowiedz
@mikau: Myślę, że to jest torebka na lata. Szwy są bardzo mocne i trzeba by użyć bardzo dużej siły żeby je rozpruć. Tak samo skóra, która ma 2,5mm grubości jest nie do rozerwania. Moja żona ma taką samą od 3 lat. Skóra się zmieniła od tego czasu, ta koniakowa klapa pociemniała. Pojawiły się ryski. Jednak nie wpływa to negatywnie na funkcjonalność i estetykę. Nadal torebka wygląda bardzo dobrze. Torebka nabrała
  • Odpowiedz
@bad_cyclist: Czyli generalnie jeśli ktoś chce kupić produkty LV może nie czuć się wyruchany na hajs jak to w innych high-endowych markach bywa. Dzięki za info :)
  • Odpowiedz
@bad_cyclist: bardzo mi się podoba, a motyl, w przeciwieństwie do niektórych opinii, uważam, że jest na +
Czy byłbyś na tyle uprzejmy wymienić swoje narzędzia? Wykonanie bardzo estetyczne, z dbałością o detale.. i oprócz umiejętności, narzędzia na pewno mają znaczenie. Swego czasu zrobiłem taki portfel, niemniej jednak za pomocą niezbędnego minimum z Ali..
Mati45 - @badcyclist: bardzo mi się podoba, a motyl, w przeciwieństwie do niektórych ...

źródło: comment_1651747673mZgrjopWkRFQSD16mUyl2a.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz