Wpis z mikrobloga

Ogólnie to, ale musimy sobie wyjaśnić jedną sprawę, bo wielu ludzi nie ogarnia. NItro i Sergiusz Górski to dwie różne osoby. Ci co mnie znają, czyli moi najbliżsi, moja rodzina, sandra, wie jaki jestem. Weźmy na przykład rak internetu jakim jest wykop, powiem ci że czasami jak czytam tam pod moim hasztagiem to mi się przykro robi. Ale nie przykro że mi jest przykro, tylko przykro mi tych ludzi którzy tam siedzą. Bo wymyślają sobie jakieś historie z dupy wzięte. Mnie tam nazywają mlekozyniak, mnie to w ogóle nie rusza ale śmieszy mnie to ogólnie.

#famemma #thenitrozyniak #nitro #polskiyoutube #wataha #wardega
CreativePL - Ogólnie to, ale musimy sobie wyjaśnić jedną sprawę, bo wielu ludzi nie o...

źródło: comment_1651677236AX1PG4fIHu7UTCxWErWU7E.jpg

Pobierz
  • 5
Tak, wykop to specyficzne miejsce. Mnie tam też nie lubią i się czepiają że np 2 lata robię cel, ale przecież zrobiłem ankietę i widzowie sami tak chcieli więc nie wiem o co chodzi. Dobrze, mamy telefon do studia. Cześć jak się nazywasz i skąd dzwonisz. Ale co serwery Metina, ja jestem starym Tibijczykiem i ja się na Metinie nie znam więc proszę nie kieruj w moją stronę oskarżeń. Bo później znowu
CreativePL - Tak, wykop to specyficzne miejsce. Mnie tam też nie lubią i się czepiają...

źródło: comment_1651677295ted9tAn8Dttb6lyejOoj68.jpg

Pobierz
Ale co serwery Metina, ogólnie to bym, ogólnie to musimy wyjaśnić na czym polega Metin tak? I on jest tworzony przez graczy, gdyby nie ja to by Metina tak naprawdę nie było. Ludziom się nudzi serwer po miesiącu-dwóch i wychodzą. Ale co #!$%@? serwer trzy lata stoi,aaaa ty #!$%@? pewnie dzwonisz od Sabala i reklamujesz serwer swój więc ja z tobą rozmawiać nie będę, jak ty zadzwoniłeś żeby tylko się zareklamować. Dupa
CreativePL - Ale co serwery Metina, ogólnie to bym, ogólnie to musimy wyjaśnić na czy...

źródło: comment_1651677332QxZpsizzHq93f9k2QFW1gM.jpg

Pobierz
Dobrze, myślę że Nitro dość ładnie wyjaśnił o co chodzi. Gdyby chodziło o tibije bo ja starym tibijczykiem jestem to bym się wypowiedział ale na Metinie się nie znam tak dobrze jak na prawie autorskim. Więc nie będę się wypowiadał bo znowu będzie gównoburza w necie że OOOO NA WERSOW TO NAGRYWAŁEŚ A NA KOLEGE TO NIE NAGRASZ. Jeszcze raz powtarzam ja się na Metinie nie znam.
CreativePL - Dobrze, myślę że Nitro dość ładnie wyjaśnił o co chodzi. Gdyby chodziło ...

źródło: comment_1651677377TB7q1tq0b21cGRRFIHe87U.jpg

Pobierz