Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy on jest szczery i robi na pełnym legalu, ale niech robi więcej takich akcji ciekawą niszę wypełnił, odnoszę wrażenie, że nawet może mu to się spinać
#buddatv
  • 8
  • Odpowiedz
@Kroledyp: W sumie pierwszy loterię na legalu zrobił Kickster tylko z mniejszą pulą nagród;-) zaczyna tylko coś podśmiardywać ze sposobem przekazania fury i obwarowaniami na jej późniejszą sprzedaż bo to powinno być wszystko opisane w regulaminie loterii, a nie jest.
  • Odpowiedz
@virusriddle: a to 10% "zaliczki" na opłaty podatków pobrane od zwycięzców? To jak, wygrałem, wykładam siano z góry, potem dostaje nagrodę i to siano na te podatki jak zwrot zaliczki? Dobrze kminię, czy to 10% to jest dodatkowy koszt jeszcze zwycięstwa?
  • Odpowiedz
@Saamed955: Z tym to jest kolejny problem. Budda reklamuje auto jako fura za ponad 360 koła, a w regulaminie stoi, że auto jest o wartości 121 500. W nagrodę dostajesz auto oraz 13 499 na poczet podatku (te pieniądze powinien wpłacić organizator do US tak btw). Niby wszystko spoko aaaale... deklarowana wartość nagrody to 1/3 tego co się mówi oficjalnie oraz szacunkowej wartości rynkowej auta. Co w takim razie? Nie wiem...
virusriddle - @Saamed955: Z tym to jest kolejny problem. Budda reklamuje auto jako fu...

źródło: comment_1652188314A5z5DH8O4SGGsLJFdPOJ3a.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Saamed955: captain here.
nie wykładasz siana, dostajesz auto i tego samego dnia kwitujesz także odbiór nagrody pieniężnej, która od razu wędruje do US (płatnikiem jest organizator). Wszystko jest tak przemyślane, aby laureat tylko wsiadł i jechał i nic nie musiał dokładać.
  • Odpowiedz