Wpis z mikrobloga

Już miałem dziś wracać do domu, ale nadszedł wyczekiwany sms z paczkomatu. Czym prędzej ruszyłem aby odebrać jak się okazało dość ciężką przesyłkę z #wykopoczta .

@musli_ - dziękuję za fantastyczną paczkę. Książką trafiłeś w mój gust, a tym bardziej się ucieszyłem bo dawno nie miałem w ręku takiego oldschoola na zżółkłym papierze, te książki zapachem zachęcają do czytania :P Poza tym właśnie zajadam się ciastkami, które zapijam odżywczym piwem :D Jeśli naprawdę pierwszy raz robiłeś ciastka to wyszły ci naprawdę fantastycznie, ale niestety cycko-ciasto przeżyło transport tylko w połowie ( ale jak widać zainteresowało mojego kota ) ;) A no i chętnie dowiem się z lokalnej gazety jakie probelmy macie w Szczecinie ;) Jeszcze raz wielkie dzięki, sprawiłeś mi naprawdę wielką przyjemność!

#pixelthecat pozdrawia :)
gorfag - Już miałem dziś wracać do domu, ale nadszedł wyczekiwany sms z paczkomatu. C...

źródło: comment_OqIQpa9HMZla7FYISOhWIRJ3SoMOU1PX.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@gorfag: Witam, cieszę się że paczka dotarła i podoba się. Po napisaniu listu Cycko-ciastka miały początkowo iść odzielnie zapakowane (piękne były, połączone) czekały na talerzyku oddzielnie na wysyłkęi ale któregoś dnia mój różowy pasek szturchnął talerz i pyc połamały się. Został ino 1 niecały i on powędrował.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz