Wpis z mikrobloga

@rdy: Akurat po standardowych ścieżkach rowerowych można jeździć urządzeniami wspomagającymi ruch(rolski,deski,wrotki) od jakiegoś roku, więc proszę nie siać fermentu.
  • Odpowiedz
@PanMaglev: Jadę chodnikiem to nie dzwonię ale jak jadę ścieżką rowerową i widzę że idzie jakaś #!$%@? powtarzam #!$%@? która myśli że jest gwiazdą i to jej czerwonym dywan
To #!$%@? w dzwonek jak Najman w matę a jak ta #!$%@? coś pyskuje to spokojnie odpowiadam że ma #!$%@?ć na chodnik
  • Odpowiedz
  • 1
@PanMaglev Miesiąc temu szedłem z wózkiem wąskim chodnikiem - obok była ulica z kocimi łbami. Chodnik taki że ledwo się koła transportu dziecka mieściły. Jechał za mną profesjonalny pedalarz - szosówka carbon, obcisły strój, kask itp. Dojechał do mnie i pyta czy mogę zejść z chodnika żeby go przepuścić. Zadałem pytanie czy ja go dobrze zrozumiałem (może przesadziłem z tonem i wyrazem twarzy) a on że czemu jestem nerwowy i jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanMaglev: jestem rowerzystą, długie lata jeździłem do pracy na rowerze. Nic mnie tak nie #!$%@? jak jazda chodnikiem na rowerze. #!$%@?ć prądem.
  • Odpowiedz
DDR ze znakiem DOPUSZCZONY RUCH PIESZY (u mnie takich pełno) - to j/w, pomimo tego że do droga rowerowa przeznaczona dla rowerów, to pieszy ma tam pierwszeństwo. Super rozwiązanie xD


@rdy: co to za cudo, pierwsze słyszę. jak ten znak niby wygląda?
Generalnie piesi mogą korzystać z DDR, jeśli na drodze nie ma chodnika. O takie coś chodzi?
  • Odpowiedz
Coś takiego. Nie no spoko, tylko nie nazywajmy wtedy tego ddr a standardowym cpr, jeżeli pieszy ma pierwszeństwo


@rdy: ale w przypadku, który pokazałeś, pieszy nie ma pierwszeństwa. Czyżby jacyś lokalni znawcy prawa twierdzili inaczej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Korzystanie przez pieszego z drogi dla rowerów jest dozwolone tylko w razie braku chodnika lub pobocza albo niemożności korzystania z nich. Pieszy, z wyjątkiem osoby niepełnosprawnej, korzystając
  • Odpowiedz
@Precypitat: Ale o co ty się w ogóle prujesz XD. Ktoś dzwoni bo do tego służy dzwonek dla swojego i twojego bezpieczeństwa. Zluzuj gacie albo nie wychodź z domu jak masz aspołeczne fobie i doszukujesz się problemów, które nie istnieją.
  • Odpowiedz
@tarasino: typie, zdecydowanie częściej chodzę pieszo niż jeżdżę na rowerze i sygnalizacja dzwonkiem pieszemu, że nadjeżdża rower to zupełnie najnormalniejsza sprawa, wręcz takie ostrzeżenie jest nawet uprzejmością, bo nie dostaniesz zawału, jak cię rower nagle wyminie. nie jestem jakimś tępym #!$%@?, żeby specjalnie chodnik rowerom tarasować, bo mnie się należy XDDD


Jak nie będziesz #!$%@?ć to nikogo nie wystraszysz a dzwonkiem to sobie możesz brzdęka'ć na DDR

@CocoJamboolin
  • Odpowiedz
Czyżby jacyś lokalni znawcy prawa twierdzili inaczej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@starsi_panowie: burmistrz gminy i opinia policji tej gminy xD. Jak znajdę maila to ci wrzucę

Według ich interpretacji to co ty piszesz zachodzi w momencie gdy nie ma tego dopisku Dopuszczony Ruch Pieszy. Jak jest - DDR staje się w zasadzie CPRem
  • Odpowiedz