Wpis z mikrobloga

Player: przyjrzałam się kamieniarzowi, chyba pierwszy raz, i to jest kurczę przystojny chłopak. Ma piękne usta i oczy, generalnie ma tę buźkę taką jakąś dobrze wkrojoną, męską i szlachetną. Gdyby był wyższy i mniej drobnej budowy, to miałby też więcej pewności siebie i Pyśka mogłaby piszczeć z zachwytu na te jego śniadanka i herbatki.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 16
  • Odpowiedz
@PrawdaPrawda: @jedna_odpowiedz: też mu dałem na początku jakieś 70kg, ale biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z dorosłym facetem wykonującym fizyczną pracę, jednak dałbym mu te 75kg bo po prostu może mieć mniej tłuszczu. No ale nawet jeśli ma te 70kg, to przy 90 miałby zajebistą sylwetkę.
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz: myśle, ze kamieniarz po programie nie będzie miał większego problemu ze znalezieniem odpowiedniej kandydatki. Czasami musi wydarzyć się coś złego, żeby to przekuć w coś dobrego i mam takie odczucie, ze w Jego przypadku to się sprawdzi.
Do komplementów dodałabym barwę głosu. Mógłby mi opowiadać przed spaniem… :)
  • Odpowiedz
@Kobieteria: tak, głos też ma wspaniały, Pioter powinien się zapaść pod ziemię z tym swoim skrzeczącym seplenieniem.
Ale: Adam nadal będzie miał problem ze znalezieniem kobiety, skoro jedyną opcją jest zamieszkanie razem w tej dziurze z Okudżamamą. Kto się na to zgodzi? Desperatki bezrobotne może tylko.
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz: teoretycznie tak, w praktyce kto wie - może znajdzie partnerkę otwartą na dialog i wspólnie znajdą jakieś rozwiązanie. Ja wciąż wierze, że jak ‚pyknie’ między ludźmi to są w stanie poświecić wiele aby budować wspólna przyszłość. Ale to dwie strony musza chcieć.
  • Odpowiedz
@Kobieteria: pamiętam jedną rozmowę Kamieniarza i Pyśki dotyczącą jej ew. przeprowadzki do Bełżyc. Powiedział jej, że jak przyjedzie, to będą musieli mieszkać z jego matką przynajmniej kilka miesięcy, bo ona nie od razu zacznie zarabiać, więc ich nie będzie stać na wynajem. Ile może kosztować najem w Bełżycach (i to grubo przed Ukraińcami)? Jak to możliwe, że chłopa z intratnym, podobno niszowym fachem w ręku nie stać na samodzielne życie, jeśli
  • Odpowiedz