Wpis z mikrobloga

Kurna powiem wam, że niedawno wbiłem w społeczność na reddicie żeby sprawdzić jak się prezentuje ten słynny zagraniczny wypok i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jest w pytę.

Ciągle natrafiałem na opinie jaki to reddit jest lewacki i że cenzura itd. ale prawda jest taka, że jak nie wbijasz na subreddity polityczne i te blisko o to zahaczające (gdzie wszędzie jest takie samo bagno z tym związane) tylko wybiera się pod siebie subreddity tematyczne to nie uświadczy się w większości żadnej cenzury, a lewacko-prawackie wojenki nie mają racji bytu.

Przez to, że ludzi jest tam znacznie, znacznie więcej niż tutaj to więcej się dzieje, zawsze jest się z czego i z kim pośmiać nawet do łez, zawsze jest z kim o czymkolwiek się w sumie zechce pogadać na poważnie. Gdzie tam nie zajrzę jest dużo przyjaznych i otwartych ludzi.

Dlatego niestety lub stety muszę przyznać, że społeczność użytkowników oferuje dużo więcej pozytywów w porównaniu z wykopkami ... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Niedługo tam siedzę, a załapałem bliższy kontakt z kilkoma bardzo fajnymi ziomeczkami płci męskiej i żeńskiej, a nawet prywatny kontakt do gościa, który jest twórcą jednego z moich ulubionych filmów i mogłem sobie z nim pogadać tak o po prostu, lol.

Wykop polskim odpowiednikiem reddita? Śmiechu warte.. Choć chciałbym żeby tak było bo mógłby takim być gdyby nie brak działań ludzi odpowiedzialnych za jego stan lub działania destrukcyjne i oranie tego portalu aż żal ()

#reddit #wykop #oswiadczeniezdupy #internet
  • 1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@eM-Ka: 100% racji. Trzymać się z dala od politycznych treści i Reddit staje się najlepszym i najbardziej głębokim forum, zwłaszcza, podkreślam, w hobbystycznych tematach. A polskie małpy zaskoczone bo dostają bana kiedy piszą to samo co na wypoku pod r/worldnews XD