Wpis z mikrobloga

Nigdy nie byłem, nie jestem i nie byłem ruską onucą ale uważam, że Ukraina zostanie podzielona na zasadzie muru berlińskiego na część zachodnią i wschodnią. Wydaje się to nieuchronne. Ja historii muru berlińskiego nie będę przytaczał. Kto będzie zainteresowany to sobie znajdzie genezę powstania. Ukraina bardzo waleczny naród. Nie byłby taki gdyby NATO nie dosłało sprzętu. Oni uwierzyli, że dadzą radę. Niestety po tym co się #!$%@? w chwili obecnej, mam na myśli #!$%@? w total ukraińskich miast + odklejeniec w białej szacie, który okupuje watykan i strzela z #!$%@? do cyryla w moskwie chyba gra powoli się kończy. Ja nie żalę się, mam wrażenie, że położyli na tą Ukrainę lachę, a na Mołdawię tym bardziej. Szykowała się w sumie spokojna Europa. Brak zdecydowania zachodu i USA zaprzepaściło to wszystko.
#ukraina #wojna #rosja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niestety po tym co się #!$%@? w chwili obecnej, mam na myśli #!$%@? w total ukraińskich miast


@Dyktator90: Rozpierdzielany totalnie jest Mariupol i miasta na terenie Donbasu czyli w sumie głównie te rosyjskojęzyczne na miasta w zachodniej części spadają pojedyńcze rakiety. Rosjanie nie dają rady zając zachodniej części Ukrainy nie tymi siłami
  • Odpowiedz