Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ludzie...wy naprawdę tak wegetujecie? To przecież nie mieści się #!$%@? w głowie. I pomyśleć, że żyjecie w kraju rozwiniętym do jakich mimo wszystko Polska się zalicza. Ja #!$%@?ę...jak tak można w ogóle funkcjonować? Bierzesz, wstajesz z wyra i #!$%@? coś konkretnego. Urzędy pracy chociaż to jest #!$%@? to mimo wszystko coś tam jakieś kursy organizują. Chociażby jak ktoś jest matołem to na wózek widłowy zrobią i już coś jest, jak się porobi jakąś sobotę to może nawet i jakieś 4k zł wpadnie. A jak ktoś matołem nie jest to polecam prawo jazdy. 3 - 4 miesiące i masz C+ E. I niech nikt mi tu nie dupczy, że drogo o że coś tam. Jest wiele firm które chętnie wyszkolą kierowcę i opłacą uprawnienia. Ale niestety tutaj trzeba robić, nie ma leżenia, tutaj trzeba być twardzielem. W zamian jak się już przebrnie ten pierwszy okrutny okres który trwa ok.2 - 5 lat to już się jest poukładanym. Bierzesz śmietankę i masz te około 7.5k zł jeżdżąc po Polsce i nawet do 12k zł za Europę. Dla każdego coś dobrego. Na kurierze 8 - 10h dziennie od pon. do pt. na solówce masz tą 5k zł jak pies miskę.
#przegryw
  • 9