Wpis z mikrobloga

Afera Johnny Depp vs Amber Heard jest dowodem na to że blackpill nie istnieje. Dyskryminacja mężczyzn i mizoandria dotyka wszystkich mężczyzn po równo - obojętnie czy brzydkich, przystojnych czy też biednych lub bogatych.

Blackpill zakłada że Chadom uchodzi wszystko na sucho. A tymczasem taki Johnny Depp którego możemy zaliczyć do Chadów ze względu na prestiż - kilka lat temu został #!$%@? z hollywoodowego mainstreamu za rzekome zarzuty o stosowanie przemocy domowej, stracił rolę Jacka Sparrowa w Piratach z Karaibów i w sumie miał skreśloną karierę. Nawet dzisiaj kiedy obserwujemy proces i wychodzi na to że to Depp był ofiarą przemocy, i tak media przedstawiają to w taki sposób że wina Amber była no ale pewnie z powodu Deppa.

Więc jak widać, nic po wyglądzie i wzroście, prestiżu czy pozycji. Jak się urodziłeś z jajami i jesteś biały to wystarczy żebyś został znienawidzony przez sfeminizowany świat i będziesz miał przesrane.

#redpill #blackpill #mgtow #johnnydepp #amberheard #prawamezczyzn
  • 20
@olaf_wolominski: Tyle że my nie mówimy o mężczyznach w niskich związkach.

Ja podałem przykład Johnego Deppa jako przykład że sfeminizowany świat jedzie równo po wszystkich i wzrost i wygląd nikomu nic nie da - Ty natomiast wtrącasz temat wzrostu chociaż ja tez mogę Ci podać przykład Lionela Messiego który jest manletem 1,69 i nie skończył jak Depp.
@eldzej_10: całość.

Blackpill to filozofia czy światopogląd, zatem równie dobrze mógłbyś napisać, że "wegetarianizm nie istnieje".
Zdanie dalej piszesz, że dyskryminacja i mizoandria dosięga wszystkich facetów, bez względu na urodę, zasoby, status. Czyli dokładnie to, co wydaje się podstawą blackpill: natura kobiet ujawnia się bez względu na przymioty faceta. Zatem nie ma sensu "maksymalizowanie" swoich przymiotów (redpill) bo kobiety pozostaną kobietami i nawet jeśli będziesz gwiazdą (jak Depp czy Smith) czy
@kosmita: Ok zgadzam się z tym co piszesz natomiast bardziej chodziło mi o kwestię żeby incele czy ludzie wierzący w tzw blackpill uważają że przystojnemu mężczyźnie z zasobami nie grozi żadna kara związana z ich działaniem.

Chodzi mi o to że przez hipergamię i feministki dostaje się wszystkim facetom - od chadów do przegrywów. Jest spora liczba litechadów którzy mają przewalone na rynku matrymonialnym ze względu na pędzącą hipergamię. Bycie bożyszczem
ludzie wierzący w tzw blackpill uważają że przystojnemu mężczyźnie z zasobami nie grozi żadna kara związana z ich działaniem


@eldzej_10: To jest raczej #redpill

przez hipergamię i feministki dostaje się wszystkim facetom


@eldzej_10: tak, może się dostać absolutnie każdemu. Wielu dostaje się już na starcie, innym później. Stosunkowo najmniej dostaje się tym, którzy z rynku zabrali swoją ofertę, choć są przypadki że i na nich są ataki... "przystojny i ogarnięty
@eldzej_10: po pierwsze blackpill to nie zadna sztywna doktryna tylko zbior obserwacji i badań nad cechami ktore wizualnie czynia mężczyznę atrakcyjnym. Nic nie mowi o tym ze przystojnym facetom wszystko uchodzi na sucho. Wiec ten twoj wpis trochę z dupy
Nawet bycie gościem pokroju seana o pry nic nie gwarantuje bo tu niektórzy mogli by wysnuć takie absurdalne wnioski ze nikt sie z nim nie poklocil czy nigdy nikt nie byl
@olaf_wolominski: jak uważasz że tutaj wzrost Deppa zawinił to masz inny przykład, Roberta Pattinsona który był oficjalnie #!$%@? po rogach pomimo tego że był swego czasu TOP1 chadow do którego wzdychały laski na całym świecie.