Wpis z mikrobloga

„Według Franciszka jednym z możliwych powodów rosyjskiej napaści na Ukrainę mogło być "szczekanie pod drzwiami Rosji przez NATO".

"To złość; nie wiem, czy została sprowokowana, ale może tak ułatwiona" - dodał”

No to się Papaj Franek popisał. XD Prawaki i katole najlepiej umią obwiniać ofiary.

#bekazprawakow #wojna #ukraina #rosja #4konserwy #bekazkatoli
F.....d - „Według Franciszka jednym z możliwych powodów rosyjskiej napaści na Ukrainę...

źródło: comment_1651564050Rt3rgpf5dV74H6tBFHJuRH.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AugustinTarrou: w inny sposób nie zobrazuję swoich poglądów, a nie będę teraz pisał wypracowania na temat tego co uważam. Tak czy owak - wg każdego podziału jestem centrystą z przechyłem prawicowym w zakresie gospodarki, ale na wykopie i tak wrzucają mnie do jednego wora z nacjonalistami, nazistami, faszystami, skrajnymi katolami i c--j wie co jeszcze. Dlatego gardzę takimi wpisami jak ten popełniony przez opa.
  • Odpowiedz
@cyberchosnek: Na gildię. Gildię lewaków, jeśli masz dobre staty pod intelekt albo gildię wojowników, jeśli masz dobre staty pod siłę. Jest jeszcze gildia centrystów, ale musisz mieć dobrą wytrzymałość, żeby robić fikołki.
  • Odpowiedz
@AugustinTarrou: a, czyli jesteś jednym z tych kretynów "w jakich barwach biegasz", bo poglądów nie można mieć mieszanych. Trzeba przynależeć do debili z lewej, albo debili z prawej, sam nie wiem kto gorszy xD Mam jednak podejrzenie, że debile z prawej rzadziej płaczą, że im w życiu ciężko. Zakończę tą dyskusję za nas obu.
  • Odpowiedz
@maximus481: chyba mypolitics. Nie jest idealna, ale ujdzie, ostatecznie wykresiki w miarę się pokrywają, a na kompasie sam bym siebie umieścił mniej-więcej w tym miejscu. Kiedyś robiłem taki długi test, z godzinę trwał, od cholery pytań było, ale kompletnie nie pamiętam jak się nazywał :(
  • Odpowiedz