Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@adifek: Chyba nie kumam co tu się konoretnie dzieje. Co oni odwalili z tymi strzałkami? Wygląda jakby ktoś przyszedł ze sprayem i domalował tę strzałkę na znaku nad skrzyżowaniem xd
  • Odpowiedz
@adifek: Pozioma strzałka na wprost jest przekreślona na żółto, a na lewym pasie domalowana. Ale się to pozacierało. Widać tylko szczątkowe fragmenty już.

Ktoś to powinien zgłosić do zarządcy czym prędzej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@adifek: Ogólnie wg przepisów znaki pionowe mają pierwszeństwo nad znakami poziomymi które powinny być tylko ich powtórzeniem.

"Znaki poziome odzwierciedlające znaki pionowe ostrzegawcze lub zakazu albo dodatkowe znaki szlaków rowerowych stanowią powtórzenie zastosowanych znaków pionowych, chyba że przepisy szczególne stanowią inaczej."
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dzyszla: tak, dopiero po dokładnym spojrzeniu na zdjęcie skumalem, że tam są strzałki przekreślone na żółto, a następnie wytarte xD na żywo tego nie zauważyłem nawet
  • Odpowiedz
@ZenoChame: jakaś totalna fuszera. Ktoś zamalował sprejem strzałkę na wprost na prawym znaku i nalepił niechlujnie strzałkę na lewym znaku. Następnie na żółto przekreślił znak namalowany na jezdni na prawym pasie (co oczywiście się starło) i dorysował żółtą strzałkę na pasie do jazdy na wprost, zamiast namalować cały żółty znak. Niedbalstwo, zrobione na odwal się. Może i było dobrze przez krótki czas, ale widać, że tak już jest dosyć długo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ConanLibrarian: zgłaszałem zmiany związane z remontem Popowickiej 2-krotnie. Poprzednio, gdy na Wejherowskiej byly wyznaczone dwa pasy na jezdni szerokości mniejszej niż dwa samochody. Zlano mnie dwukrotnie i więcej męczyć się nie zamierzam, bo rzadko jeżdżę Malopanewska.
  • Odpowiedz