Wpis z mikrobloga

Siema, od 1.5 miesiąca ćwiczę na siłowni, stosuję plan fbw, który dostałem z dosyć średniego źródła. Jednak po tym co dziś od nich dostałem nabrałem podejrzeń, czy rzeczywiście ten plan jest dobrze przemyślany. Zamierzam i tak pogadać o tym z trenerem na siłowni ale z ciekawości chciałbym też dostać jakieś informacje od Was.

Dlatego czy ktoś dużo bardziej zaawansowany, mógłby na to zerknąć i powiedzieć co o tym sądzi? (mogę podesłać na pw)

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia
  • 10
@Verte00: jak na FBW to plan nie jest jakiś tragiczny choć nie ma w nim podstawowych bojów, które jednak powinny być np. wyciskanie sztangi na ławce płaskiej zamiast hantli na ławce płaskiej czy zwykły przysiad zamiast tego z kettlami
@Beeercik: ale czy ja powiedziałem, że jest coś złego? gość ma w planie 2x wyciskanie hantli raz na płasko a raz na skosie a mógłby zamienić jedno z tych ćwiczeń np. wyciskanie na płasko hantli na wyciskanie na płasko sztangi bo to ćwiczenie wielostawowe, które bardzo fajnie rozbudowuje obręcz barkową a do tego plan będzie bardziej urozmaicony
Dzięki za ocenę Panowie, zmienię to wyciskanie hantli płasko na wyciskanie sztangi. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pomysły, to chętnie poczytam :)