Wpis z mikrobloga

Mirki z #trojmiasto #gdansk i bywające na #opener

Ceny zakwaterowania w Gdyni i okolicach w terminie Openera to jest yebany żart xD (załączam pic real) Zapyziałe pokoiki z zagrzybiałą łazienką potrafią kosztować 500 zł za noc. Obdzwoniłam też wszystkie tańsze opcje na OLX i zero wolnych miejsc

Tymczasem w samym centrum Gdańska, 10 min od SKM mam wypasione hotele za 240 zł doba i to ze śniadaniem. Pytanie, czy bardzo się umęczymy (jadę z jeszcze 1 osobą) jeśli będziemy jechać z Gdańska głównego do Kossakowa? Wiem, że w ciągu dnia bus z Gdyni głównej potrafi jechać godzinę ze względu na korki i tego się boję. A sam dojazd do Gdyni skm zabiera 40 min.

Doradźcie proszę
Pobierz kociooka - Mirki z #trojmiasto #gdansk i bywające na #opener 

Ceny zakwaterowania w ...
źródło: comment_1651498490ci4XMmsyQ15PX3rlZ1264s.jpg
  • 23
@todosx4: Dobra a gdzie będzie aż taki przestój? Wg mnie na linii Gdynia główna - Gdańsk główny nie powinno być już problemu, gorzej z dotarciem z lotniska do Gdyni
@kociooka: #!$%@? się przez cale lotnisko od tentu do wyjścia + 20 minut z buta spacer od wyjścia do przystanków gdzie specjalne autobusy dowożą ludzi do Gdyni głównej (10 min czekania) + jazda + czas dojazdu do śródmieścia skm
@kociooka: Jak coś to mam do ogarnięcia pokój z sypialnią + osobna łazienka, Gdynia obluze (6km od bramy babie doły) u starszej kobiety, ogrodzona posesja z miejscem parkingowym( normalna cena)
@kociooka: trochę męczące, weź pod uwagę, że będziesz pewnie wracał w nocy, liczba kolejkę jest znacznie mniejszą wtedy, a z Gdyni głównej do Gdańska jedzie godzinę prawie. To tak powrót może zająć że 2 godzinki, co najmniej. Może poszukaj w rumi albo redzie?
@kociooka: a nie ma nic trochę bliżej jakiś Sopot, albo Gdynia Orłowo, już nawet Wrzeszcz lepeij. Najbardziej upierdliwy jest dojazd, jak się zbierzecie wczeniej to idzie sprawnie. Najgorzej w szczycie ale jakoś idzie, powrót na luzie.