Wpis z mikrobloga

Czasami jak mam kiepski humor, to oglądam sobie złomowanie gnika przez ślepego mc Adiego.
Różnica wieku fristsjlu jest tak duża, że gnikowi aż gulka stanęła i nie tylko ta w gardle tego typu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tekst: "śmieciem byłeś i śmieciem pozostsniesz" To oczywiście spełniona przepowiednia, śmiaś mi się chce, jak pomyślę że już ponad 8 lat temu mc Adi wiedział co z niego wyrośnie.
#bonzo
blogger - Czasami jak mam kiepski humor, to oglądam sobie złomowanie gnika przez ślep...
  • 10
  • Odpowiedz
@blogger: Mam bardzo fana ciekawostke odnosnie tego filmiku. Jakis czas temu po pijaku dyskutowalem z ziomikami na temat sytuacji gospodarczej w polsce i jeden stwierdzil, ze czeka nas bieda. Bylem juz mocno wstawiony i zacyytowalem uszarka " wszedzie jest #!$%@? bieda, a Ty jak wyglasasz nie biedne, uwierzcie mi to" nawet nie wyobrazacie sobie jak wszyscy zgnili xDDDD
  • Odpowiedz
@lewy_qtas_mitow: tajgej miał 8 lat żeby się wyuczyć na pamięć kilku tekstów do fristajli- i co? anowaśnie - gowno, jak debil nie umiał rapować to nie umie, dlaczego się zapytasz drogi finie? anowaśnie bo jest siotą totalną a mc Adi jest górą bęc
  • Odpowiedz