Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 173
Jestem złym człowiekiem () Przygniotłem w nocy tego gentlemana nogą jak się obracałem. Aż zapiszczał (,) Ale jest git bo potem się wtulił aż zaczął mruczeć jak szalony i po 20/30 minutach poszedł sobie na fotel ( )
#koty #pokazkota #buksiocontent (tag do czarnolistowania )
algus - Jestem złym człowiekiem (╥﹏╥) Przygniotłem w nocy tego gentlemana nogą jak si...

źródło: comment_1651465266estDPCraichH7NTueKcU1p.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ulyssos: Szkocki długowłosy zwisłouchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lubie-kasztany: Mame kiedyś nadepnęła na niego orteza stopy (taka ogromną, ważąca chyba z 2/3 kg), myślała że go połamała bo tak zaskomlał jakby umierał. Nic się nie stało. Gnojek już ostrożnie wchodzi pod nogi jak idzie obok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Axoi: W październiku skończy 2 lata, od sierpnia jest z nami i nie widzimy większej różnicy. Fakt, nie jest skoczny i "psotlity" jak inne koty, ba można wręcz powiedzieć że jest futrasztym leniem, ale to może fakt że wychował się u 1 właścicieli z bardzo charaktetnym i też leniwym brytyjczykiem i tak już mu zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do ortopedy to nie jescze nie
@algus: Ja jednak polecam wybrać się conajmniej z raz na rok profilaktycznie do ortopedy, dokładnie tak jak mówisz - jeździć, obserwować - zwykły wet nie ma specjalizacji i kompetencji (jak lekarz poz - nie musi, a kotki nie okazują bólu) a przy tej mutacji jednak lepiej wychwycić od razu żeby dłużej kociak cieszył się zdrowiem.

Ale to dobrze że inne niż klapnięte uszka objawy wady genetycznej jeszcze się nie pojawiają, życzę
nie jest skoczny i "psotlity" jak inne koty, ba można wręcz powiedzieć że jest futrasztym leniem

@algus: tak powiem tylko, że to brzmi trochę niepokojąco. Faktycznie może go boleć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zuler: Nie no czasem ma odpały zazwyczaj wieczorem i lubi sobie posprintowac i powyglupiac się. Tak czy siak będę musiał się z nim udać do ortopedy, tak dla bezpieczeństwa coby spać spokojnie