Wpis z mikrobloga

Najgorsze jest to, że trwa ta cała "Majówka" na zewnątrz czuć zapach ogniska, wszyscy w moim wieku bawią się, korzystają z tego życia, normictwo, julki i wszystko oprócz mnie. Jak widzę to jednocześnie czuję wkurzenie i żal, że nie dane mi zaznać towarzystwa i tej całej dynamiczności. Nie dane mi posiedzieć z kimś przy ognisku, wypić piwo, pośmiać się itd..
Zostałem skreślony z życia towarzyskiego już za gówniaka. Teraz mam 20 i powtórzę, że widząc ludzi w moim wieku bawiących się teraz, bardziej mnie to przygnębia. Szkoda, że zdobyłem żadnych znajomości będąc młodszym. Nie dało się z różnych powodów. Teraz ta samotność mnie zabija, ale przywykłem do niej. To najgorsze.
#przegryw
#depresja #samotnosc ##!$%@? #feels
DamianeX1X - Najgorsze jest to, że trwa ta cała "Majówka" na zewnątrz czuć zapach ogn...

źródło: comment_1651436657EqXPUJZ2ECV5z7bTaAJAJO.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Teraz mam 20 i powtórzę, że widząc ludzi w moim wieku bawiących się teraz, bardziej mnie to przygnębia. Szkoda, że zdobyłem żadnych znajomości będąc młodszym. Nie dało się z różnych powodów. Teraz ta samotność mnie zabija, ale przywykłem do niej. To najgorsze.


@DamianeX1X: Masz dopiero 20 lat xD
  • Odpowiedz
@WHlTE: #!$%@?.
Ja przez swoje życiowe potknięcia i niepowodzenia, palenie mostów jestem w gorszej sytuacji niż gówniak piszący, że jest samotny mając 20 lat ().
Dodam, że jestem po 30
  • Odpowiedz