Wpis z mikrobloga

Hej! ฅʕ·͡·ʔ
Zapraszamy z @Czarnoksieznik do wspólnego grania.

Kto ma ochotę wziać udział w collabie na zakończenie czwartej edycji Mirkoshredwars? Postawcie proszę plusa przy jednym z dwóch poniższych komentarzy. Szczegółowe info podam już samym zainteresowanym, gdy zbierzemy chętnych i podzielimy podkład/y. Na nagrania będziecie mieli minimum dwa tygodnie.

Jeden backing już mamy i ten na pewno wykorzystamy - link. Jeżeli zgłosi się wielu chętnych i dojdzie drugi, to jaki chcielibyście dostać? Rockowy, metalowy, jeszcze inny? Może któryś z Was trafił na dobry, niemonotonny podkład, który moglibyśmy wykorzystać?

@beezow, @hej_wisos, @kalkuba, @ZSXTC, @f3n1x_4, @m200a, @glebachleba, @Dranielll, @Drzejzi, @kuubek1992, @noz_w_potylicy, @PlebsowyGarb, @Soilworker, @xtothx, @vanhalen, @krucheandruty, @sand, @ilovecigarette, @Henryhenry, @Anawa73, @loompy100, @Kpr19, @Kokos, @awkwardly_wise, @Necrosadist, @theonlyazy, @Czarnoksieznik, @cotymitutaj, @drajvver, @GaryMur, @Camel665, @patrykm22.

Zapraszamy też zwycięzców poprzednich edycji Mirkoshredwars, po których nie zorganizowaliśmy takich nagrań - @tmux, @ponury_janusz. I oczywiście Ciebie @pankos. Come on, już dawno nie graliście na mirko :)
  • 52
Jeżeli ktoś nie widział, to poprzednie collaby, które zrobiliśmy z @Czarnoksieznik prezentują się tak: [LINK 1], [LINK 2], [LINK 3]. Tym razem będzie podobnie, chociaż chciałabym wprowadzić trochę grania w duetach. Prawdopodobnie będzie to wyglądało tak, że dwie osoby dostaną wspólny fragment podkładu i już między sobą uzgodnią, jak go wykorzystają. Możecie mi napisać na pw, z kim mielibyście ochotę zagrać. Jeżeli ktoś nie ma ochoty
@dinkum: hej hej heeeej
Ja wiem do czego pijesz
I od razu odbije paleczke (mam nadzieje, ze trafnie): pedalstwo nie ma wiele wspolnego z homoseksualizmem. Pedalstwo to ciotowaty tryb zycia, niezdecydowanie, plaskosc i brak odwagi.
Kleisz? Tymi cechami wyroznia sie ten podklad. Jest bezpieczny, nudny... pedalski. Nie rockowy, nie metalowy. Pedalski.
@dinkum: chętnie spróbuję wziąć udział :) Jak zwykle trochę krucho z czasem.
Heavymetalowy podkład mi się całkiem podoba - taki klasyczny! A ten zaproponowany w pierwszym poście - naprawdę interesujący; ciekawe, co z tego wyjdzie.

@ZSXTC: może idź być fajny gdzieś indziej? Jest parę osób którzy poświęcają swój czas na organizację czegoś wyjątkowego na tym nudnym jak dupa portalu, a Ty tu z "osobistymi" pytaniami wyjeżdżasz... Jak chcesz coś
@ZSXTC: może idź być fajny gdzieś indziej?

@Henryhenry: nie ma mowy! To jeden z moich ulubionych uczestników tej edycji, chcę żeby zagrał w tym kolabie. Tylko się droczymy, nie denerwuj się ;)

A ten zaproponowany w pierwszym poście

Serio podoba Ci się ten backing? Słyszałam już, że może być za trudny.