Mecz ze Zniczem to był prawdziwy rollercoaster emocji.

Pierwsza połowa - w sumie niewiele ciekawego się działo. 2 fajne bramki dla Polonii. Lewicki z dobrym uderzeniem, Niewiarowski wreszcie z asystą. Zapowiadało się na kolejne, łatwe i nudne zwycięstwo. Ale co się działo w drugiej połowie to o ja #!$%@? xD

Kontuzjowany zszedł Jarosz, czyli jeden z 3 stoperów i zastąpił go Kiczuk.

Po tej zmianie obrona Polonii zaczęła nawalać i przeciwnicy mieli mnóstwo okazji.

48 minuta - rzut rożny, świetnie główkuje Wełna ale Znicz ratuje Jakub Mosakowski
53 minuta - przepiękne podanie Marcińca zewnętrzną częścią stopy przecina wszystkie linie przeciwnika, niestety marnuje je Kiczuk
54 minuta - świetnie grający obrońca przeciwnika Mosakowski kontuzjowany opuszcza boisko, żegnają go oklaski ze strony trybuny rodzinnej
58 minuta - gol kontaktowy dla Znicza
60-69 minuta - częste błędy po stronie Polonii i Znicz przez chwilę wydaje się przeważać w meczu
70 minuta - fantastyczny strzał Fiedorowicza Znicz na bliższy słupek, ale trafia… w słupek i robi się naprawdę groźnie
73 minuta - Giełażyn (Znicz) trafia w ten sam słupek po uderzeniu głową. Piłka odbija się w ten sam sposób i tak samo nie wpada do bramki
74 minuta - Lewicki dostaje podanie i nie trafia na pustą bramkę xD
75 minuta - Piątek strzela i byłaby bramka, ale Lewicki stał na linii bramkowej xD Piłka odbija się od niego i zamiast gola jest spalony xDD
ok. 80 minuty - #!$%@? sędziowanie sięga zenitu. Piątek dostaje ręką w twarz, a sędzia nie gwiżdże nawet faulu. Z trybuny rodzinnej posypały się teksty w stylu “Sędzia #!$%@? otwórz oczy” czy “Ty #!$%@? ślepa łysa pało na linii” co zwykle się nie zdarza.
ok. 83 minuty - #!$%@? Krzysztof Koton zaczyna się bawić dzięki swoim umiejętnościom technicznym. Przez kilkanaście sekund drybluje 2 piłkarzy przeciwnika, ale wywalcza tylko rzut rożny. Świetnie się ogląda tego zawodnika
86-87 minuta - Pazio wpada w pole karne, zostaje sfaulowany, ale sędzia jak zwykle tego nie widzi xD Ekstremalnie, do granic możliwości #!$%@? Krzysztof Koton dopada do piłki, znowu kiwa 2 rywali, strzela z całej siły i trafia w słupek. Na szczęście po odbiciu piłka odbija się Lewickiemu od sęka i wpada do siatki.
88-89 minuta - kolejna groźna akcja Znicza, dobry strzał oddaje Gulbierz, ale Brudnicki broni.
90+5 minuta - szczęśliwy koniec meczu, wynik 3:1 dla Polonii

Wspaniały to był mecz, nie zapomnę go nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#poloniawarszawa
  • 4
@rudy_karzel: Może nie jestem krytyczny, ale 3:1 to dobry wynik. Wiadomo też, że najlepiej strzelić więcej bramek, bo jeśli wszystkie mecze zostaną rozegrane, a Polonia i Legionovia będą miały tyle samo punktów, to awansuje ten z lepszym stosunkiem bramek