Wpis z mikrobloga

Psychiatra odnosi się do mnie tak jakby niepoważnie i kwituje moje wywody uśmieszkiem. Odpowiada ironicznie i opowiada swoje historie które są nie na temat. Rozmowa o wojsku , WKU i komisji, a ten mi wyskakuje o nastolatkach pałowanych na protestach anty-aborcyjnych. (??? XDDDDDDDD) Jedyny konstruktywny schemat rozmowy to gdy pyta się czy brałem już kiedyś leki na coś np. na uspokojenie i ja mu wymieniam, a on pozwala sobie wybrać. Pytam się czy mówić komisji wojskowej, że jestem na benzo podczas wykonywanych badań, a ten robi dziwną minę i cyrkowym głosem śmieszka mówi ,, Ależ oczywiście powiedz PANIE DOKTORZE JA TO PRZED TYM BADANIEM 6 XANAXÓW WYWALIŁEM HEHE'' i znowu mówi to ironicznym głosem. Leczę się na lęk uogólniony i fobie społeczną i cały czas zastanawiam się czy ten psychiatra jest dobry bo to mój pierwszy w Polsce i dziwnie się zachowuje. Chłop łapie odklejki większe niż ja, a do tego bredzi nie na temat.

#psychiatria #przegryw #fobiaspoleczna #depresja
c.....w - Psychiatra odnosi się do mnie tak jakby niepoważnie i kwituje moje wywody u...

źródło: comment_16514174577EZSGEq6NIli0Mdv3dbWd0.jpg

Pobierz
  • 9
@chlopak_z_blokow: Psychiatra to nie psycholog, ani psychoterapeuta chociaż może nim być. Psychiatra zajmuje się bardziej biologicznymi aspektami działania mózgu. Np odpowiednią gospodarkę hormonalną, praca neuroprzekaźników itp. Psycholog zajmuje się bardziej warstwą emocjonalną. Spróbuj chodzić do psychoterapeuty oni są bardziej empatyczni (chociaż nie wszyscy).
@MxS89: Fajnie byłoby gdyby był taki jak mówisz, ale on 14 minut poświęca na swoje wywody o niczym, a o chemii mózgu, neuroprzekaźnikach <1 min na spotkaniu. To jest to o czym właśnie chciałem pogadać, a on nawet nie wyjaśnił mi jak działa nowy lek który mi dał i zapomniał i nie dał mi kartki z zaleceniami i dawkowaniem. Dał tylko kartkę z orzeczeniem dla WKU. Wiem, że psychiatra to nie
@chlopak_z_blokow: Standardowo. Może myśli, że jesteś tam po to aby mieć podkładkę pod WKU i nie traktuje tej sprawy poważnie? Jeżeli faktycznie chcesz się podleczyć to proponuję zmianę psychiatry i zapisanie się na jakąś grupę wsparcia.
@MxS89: To druga wizyta, a pierwszą miałem 2 miesiące temu. Sprawa z wku świeża bo zaczeli wydzwaniać do mnie, że mam #!$%@?ć 320 km do swojej gminy na nadanie kategorii albo doprowadzi mnie policja i ja po prostu wiedziałem, że bez czegoś na uspokojenie nie dam rady dlatego przekierowałem na to temat wizyty.