Wpis z mikrobloga

Collection Prestige Black Oud (Oud wood)

Jest to niezły klon Oud Wood w stosunku do testowanych przeze mnie, ale IMO nie warty swojej ceny.
Mocno pieprzny i gumowy, taki zapach przypalanej gumy który jednoznacznie kojarzy mi się z Blend Oud - Al Emarat. Brakuję kremowości, głębi i jest coś co gryzie w nos. Ewidentnie w kompozycji są same aromamolekuły, zapach na skórze nie pracuje a jest "obok" niej. Porządnie wymieszane składniki, proporcje molekuł są w porządku więc jest dość dobrze ułożony (nic nie wybija się stanowczo, nie dominuję kompozycji).

Parametry średnie, 6-8h przy umiarkowanej projekcji (co sprawia, że lepsze niż oryginał ale nie genialne).
W powietrzu pachnie dość dobrze, mogę zrozumieć pozytywne reakcje chociaż sam nigdy nie ubiorę ponownie.
Poprawny klon i sporo osób będzie zadowolonych, ale pod warunkiem że chcecie Oud Wood vibe a nie klona.

Bardzo podobne pozycje to wspomniany Blend Oud - Al Emarat oraz Rihanah Private Oud.

Collection Prestige Bonaparte

Mocno owocowy (ale są to naturalnie wybrzmiewające owoce) batch Aventusa. Przyjemny, lekki i łatwy w noszeniu.
Pachnie jak L'aventure z tych bardziej owocowych wydań. Czuć same aromamolekuły, ale tym razem jest to bardzo dobrze wykonane.
Ma taki vibe męskiego żelu do mycia, ogólnie bardzo przyjemny zapach ale znów - nie warty Hype.

Parametry bliżej 4-6h, ale wybrzmiewa przyjemnie i naturalnie. Do testów polecam jak najbardziej.

Bardzo podobne pozycja to L'Aventure. Podobieństwo jest ogromne.

Podsumowując: niezasłużony hype, parametry średnie a kompozycja w obu przypadkach jest znana i można wyłapać taniej to samo.

Dzięki @isgorath za dekanty
Wołam zainteresowanych: @Qtavon @messi456 @Nxchx @miauczar @perfumowyswir

Chętnie też puszczę dalej dekanty, im więcej recenzji tym lepiej.
Pakiet 4,5 ml bonaparte + 2,5 ml black oud - 18 zł (tylko etykiete podeślij byczq).
#perfumy
  • 6