Wpis z mikrobloga

@kubas_782: mam wrażenie że ci wszyscy mniej znani politycy wyczuli, że pisanie głupot na twitterze się klika i chcą być po prostu na siłę kontrowersyjni bo wiedzą, że to przyniesie im jakąś tam rozpoznawalność, liczą, że się przebiją wymyślając takie z góry skazane na porażkę postulaty. Ja już np. pamiętam, że to pani od między innymi "zwolnij ze 140 na 120 na autostradzie, oszczędzajmy klimat i paliwo" czy "jedź autobusem a
  • Odpowiedz
@kubas_782: a gdyby tak mieć pomysł, a nie tylko zakaz? Hmm, może wtedy ktoś by na was zagłosował i wiecznie nie trzeba by było budować koalicji żeby przebić 5 procent?
  • Odpowiedz
przede wszystkim cena non alko nie zachęca do zamiany jakiegoś np. Harnasia na coś bez procentów.


@gm81: aż mi się rzygać chce, jak pomyślę, że są ludzie, którzy tak wybierają piwo, bo przecież piwo być musi, a że najtańsze i obrzydliwe? #!$%@?ć, piwko to piwko. XD Podpowiem, że jak zaczniecie kupować jakieś marki własne (tesco value już niestety niedostępne), to będzie jeszcze taniej.
  • Odpowiedz
@kubas_782: Ona chyba nie wie, że nawet jak kupisz cały bagażnik piwa w przecenie to nie musisz go wszystkiego wypić na majówkę, tylko można sobie zostawić w piwnicy na potem. Oni nawet tego nie sprawdzają!

Ostatni raz jak skorzystałem z tego typu promocji, to te 24 piwa piłem kilka miesięcy xD
  • Odpowiedz
jakby edukowanie coś dało to nie trzeba by było tego typu akcji xD


@rzymski_ntp: Dobrze, że 40 lat najbardziej debilnej ustawy o przeciwdziałaniu alkoholizmowi pełnej idiotycznych zakazów coś dało. Jak widzimy podejście takie jak ma Rosja czy Polska jest dużo lepsze i się sprawdza niż model niemiecki austriacki, angielski, duński, francuski czy czeski.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kubas_782: w Holandii trakcie pandemii wprowadzili, że alkoholu nie można przeceniać o więcej niż 25% xD Na szczęście mam blisko do Niemiec.

Krata koncerniaka w Niemczech 10€ za 20x0.5, czyli 10l piwa. W Holandii promocję są niemal wyłącznie na 24x0.3 czyli lekko ponad 7 litrów. Kiedyś były po 10€, a teraz 12.5-13.50. A w Niemczech poza tym można kupić całkiem pijalne piwo na grilla za 8€ za skrzynkę w regularnej cenie
  • Odpowiedz
Oni wszędzie by wprowadzili zakazy


@44kr: mówisz o konfederacji i pisie?

a edukować to chcą co najwyżej o pederastach i że jest rzekomo 50 płci


@44kr: o, powielanie prawicowego chochoła odcinek 9540284374127, nikt nic takiego nie chce robić
  • Odpowiedz
@kubas_782: Prawda jest taka, że kto będzie chciał pić ten będzie i to samo jest z narkotykami... Żadne zakazy tego nie zmienią, żadne podnoszenie cen też, dzięki temu poprostu reszta ludzi na około uzależnionej osoby będzie miała mniej pieniędzy... Znam osoby uzależnione od różnych substancji, sam jestem od energetyków i jeszcze z 5 lat temu kosztowały 50% tego co dzisiaj. Czy przestałem pić? Nie, poprostu wydaje na nie więcej pieniędzy a
  • Odpowiedz
Podpowiem, że jak zaczniecie kupować jakieś marki własne (tesco value już niestety niedostępne), to będzie jeszcze taniej.


@Fenrirr Ale niewiele, nawet biedronkowy Kustosz, boska ambrozja, podrożał o 2zł za czteropak, zbliżając się cenowo do Tyskiego czy Żubra
  • Odpowiedz