Wpis z mikrobloga

Witam, chciałbym zasięgnąć wiedzy na temat studiów EiT na WAT. Ciekawi mnie to czy trudno jest sie dostać i czy łatwo jest ukończyc semestr(fiza roz. matma roz. i angielski roz. Idzie mi bardzo dobrze w liceum o dobrej renomie oraz z infą rozszerzoną też nie mialem problemów ale zrezygnowałem ) i jak wygląda sytuacja przepustkami(jak czesto) oraz z testami sprawnościowymi ,chodzi mi o to co trzeba oprócz podciagania i biegu na 1000

#wat #wojsko #studia
  • 7
@Tobi131: Oprócz podciągania i biegu na 1000 jest jeszcze bieg wahadłowy 10x10. Co do reszty pytań raczej nie da się odpowiedzieć jednogłośnie.
"Czy trudno się dostać?" - W tym roku pewnie bedzie trudniej bo jest mniej miejsc i pewnie bedzie więcej chętnych przez sytuacje na Ukrainie.
"Czy łatwo jest ukończyć semestr?" - Jeden rabin powie tak a inny powie nie. Znajomi z Watu mówią że elektornika to najtrudniejszy kierunek i najwiecej
@Tobi131: Jak na każdej inżynierce szanującej się uczelni- materiału jest od wuja i ciut, a do tego dochodzą Ci przedmioty wojskowe + na 1 roku poranna zaprawa(po 1 roku da się zrezygnować z wstawania o 5, ale egzamin sprawnościowy coroczny zdać musisz). Największy problem to po prostu przebrnięcie przez to- rytm życia podchora na WAT to po prostu ciągły zapierdziel 5-23. Czas wolny, który dostaniesz od dowódcy plutonu przeznaczasz na naukę,