Wpis z mikrobloga

@zwykly_ktos Bonson top, natomiast Matek niech się lepiej zajmie hodowlą jedwabników. Cieszy, że mimo początkowych projektów z Matkiem, Damian zdobył rozgłos i teraz może robić rzeczy na porządnych bitach, patrz chociażby Soulpete.
@vidic15 ale odkopałeś xd ja rozumiem, że gusta są różne i produkcję Peta Tobie nią pasują i wolisz "bity" od Matka. Ja nie oceniłem że płyta z Matkiem jest zła, ba, sam ją bardzo lubię, odniosłem się tylko do jego produkcji. Takie rzeczy to się klepie w 15 min na kolanie. Natomiast jeśli Ty miałeś na myśli, że Matek jest lepszym producentem od Soulpeta (#!$%@?ąc od tego, czy lubisz to czy nie)
@Gumbas bez spiny, po prostu według mnie Bonson z Matkiem mieli to coś. Do utworów na bitach Soulpete'a po prostu nie mam ochoty wracać. Są takie monotonne. Jasne, jest kilka numerów, które wpadają w ucho, ale nic więcej. Nie wiem ile trwa zrobienie bitu i kto jest lepszym producentem i nie chcę oceniać. Teksty Bonsona na Bonsoulach też są zwyczajnie słabsze. Ale tu chyba jakieś wypalenie postępuje bo Grupy Wsparcia nie mogę
@vidic15 ja się nie spinam ;) jestem totalnie wyluzowany :D wiem co masz na myśli, że masz tak, że nie chcesz wracać. Mam to samo z kilkoma raperami. Wiem, że są dobrzy, widzę, że tam wszystko się zgadza pod względem muzycznym, no ale wyjdzie coś nowego, sprawdzę i to na tyle. Grupa wsparcia to raczej jakiś luźny projekt i nie brał bym tego na poważnie ;)