Wpis z mikrobloga

Bądź 30latkiem, zakochaj się w 25latce, pracuj za 4k+/msc tym samym bądź również beciakiem, miej pod sobą dwójkę nie swoich dzieci, rób wszystko dla swojej "ukochanej" i nie miej prawa głosu. Nie słuchaj innych, słuchaj jedynie swojej wielkiej miłości. Wyremontuj górę domu jej rodziców w celu zamieszkania z "ukochaną" i jej bąbelkami (nie mając przepisu), po czym wyląduj z niczym (właściwie to z kredytem) w domu swoich starych, bo pannie przestało na tobie zależeć XD Taki obraz jednego z pracowników firmy w której obecnie pracuje :) Taki obraz wielu polaczków, napalonych beciaków którym sie wydaje że znaleźli szczęście i są wygrywami PFFHAH!
PAMIĘTAJCIE
Związki to pachnące kwiatki, codzienny seks i zero problemów.

#przegryw
#zwiazki
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 15
  • Odpowiedz
Związki to pachnące kwiatki, codzienny seks i zero problemów.


@Smietnik112: Nigdy tak nie było... po prostu dla wykopków co nigdy nie byli w związku to uważają, że samo bycie w związku to cud, miód i malina.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Smietnik112: podobna historie znam. Chłop wyremontował jej mieszkanie, siedział po godzinach pracy, a ta po wyremontowaniu uznała, że wraca do ex wraz z jego dzieckiem i chłopak ma wypierdzielać.
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: Na fb widziałem że ulana to nie jest, taka normalna figura ale mi osobiście się nie podoba, wygląd patusiary. tatuaże, piercing, fuj.

@Creamfields: Ponad 4k ile dokładnie nie wiem, bo każdą sobote spędza w robocie a kredyt też był brany domyślam się że na remont ale w to nigdy nie wnikałem bo dla mnie gość jest #!$%@?.
  • Odpowiedz