Wpis z mikrobloga

@Deku: Z jego wynikami sprzedaży PPV to dopiero początek( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze, że w końcu ktoś to podłapał ale pewnie potężny druid powie JA TEGO NIE WIDZIAŁEM, NIE ZNAM SIĘ TO NIE NAGRYWAM
  • Odpowiedz
@Deku: To jest gość co ma jaja, a nie jakieś śmieszne pieski pokroju Wardęgi co to nie ugryzą ręki co karmi. Jeszcze będzie kiedyś tak, że to fame r------e temu zwyrolowi karierę i wyjdzie bokiem xD już jakieś demony pokroju gauntera o'dimma działają żeby się wataha odwróciła
  • Odpowiedz
@DoktorWojna: chce zamieszania i dymow, wbijania szpileczek i tlumaczen jak u starego z jedynki w szkole. A sam mam w------e w temat jakichs serwerow do z------j gry zrobionej przez jakichs ryzowych gosci bo ten temat w ogole niczego soba nie generuje poza jakimis pojedynczymi wykopkami co mysla, ze z takiego gowna idzie cokolwiek ulepić
  • Odpowiedz
A sam mam w------e w temat jakichs serwerow do z------j gry zrobionej przez jakichs ryzowych gosci


@kockodan-okrutnik: Nie jestem metinowcem ale nie był bym specjalnie zaskoczony jakby owe "pirackie" serwery trzymały w rydzach całe comunity XD
  • Odpowiedz
@DoktorWojna: wolalbym zeby ktos wreszcie poruszyl temat tego scamu jakim sa tokeny fejmowe, ale te podrobki to tez cos plastycznego z czego idzie cos zrobic. Dlatego dla mleka naleza sie propsy jakim by chujkiem nie byl pozdrawiam wykop
  • Odpowiedz
@Deku: a Boxdel mówił że jak ktoś reklamuje "jakieś g%@%o" to nie ma prawa występu na Fame
Przecież Boxdel by nie rzucał słów pod publikę przypilnuje tego( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz