Wpis z mikrobloga

dzień dobry dawno ankiet nie robiłem więc pomyślałem kiedy jak nie teraz ? po niżej rozwine co kryje się pod ponizszymi zagadnieniami, niektóre odnoszą sie także do wystroju mieszkania, przygotowanego jedzenia czy napojów :
1.nie ubieram się specjalnie na f1 - oczywiste
2.zwykłe ubranie + mały akcent np czapka w barwach zespołu - normalne ubranie z małym akcentem np czapka, kubek obok z napojem, zegarek , maskotka itd
3.strój w barwach zespołu z własnej kolekcji lub kupiony z ich sklepu - ubieracie się pod kolor ulubionego zespołu z własnych ubrań lub z zakupionych na stronie zespołu.
4.W samej bieliźnie lub bez ubrań - nie trzeba wyjaśniać
5.różnie, zależy od chęci - nie macie stałej rutyny i wszystko zależy jak wam się zachce
6.tylko na wybrane wyścigi specjalny ubiór- robicie coś tylko na wyścigi domowe, finał sezonu czy inne specjalne wydarzenie.
7.Garnitur/Sukienka/ Galowy dres itd - Ubieracie się bardzo elegancko na wyścig nie tak jak codziennie czy do sklepu
8.nie tylko dbam o strój ale i o wygląd stanowiska do oglądania i je przyozdabiam - oczywiste, chodzi też np o przekąski włoskie jak jadą we Włoszech czy np. pijecie Tequile gdy jest GP Meksyku
9.oglądam w łóżku i nic nie robie(bez makijażu, układania włosów itd) - chodzi o to ze nic sie wam nie chce i ogladacie w lóżku bez żadnych przygotowań
10.w stroju roboczym/ czy do wychodzenia na dwór bo wtedy mnie nie ma w domu - gdy jest wyścig was nie ma by oglądać wyścig lub ogladacie z doskoku np. jesteście w pracy, na zajęciach itd

troche pozmieniałem w ankiecie przez miejsce ale tu macie rozpisane wszystko wiec zrozumiecie
#f1 #ankieta

W jakim stroju oglądacie F1?

  • nie ubieram się specjalnie na f1 29.5% (67)
  • zwykłe ubranie + mały akcent np czapka 3.1% (7)
  • ubranie pod kolor zespołu własne lub kupione 2.2% (5)
  • W samej bieliznie lub bez ubrań 18.5% (42)
  • różnie, zależy od chęci 1.8% (4)
  • tylko na wybrane wyścigi specjalny ubiór 0.9% (2)
  • Garnitur/Sukienka/ Galowy dres itd 33.5% (76)
  • dbam o wszystko(strój, miejsce, jedzenie itd) 1.8% (4)
  • oglądam w łóżku i nic nie robie 5.7% (13)
  • w stroju roboczym(ogladam z doskoku ) 3.1% (7)

Oddanych głosów: 227

  • 17