Wpis z mikrobloga

@Priya: najgorsze, że ona/oni w to wieżą, w to że jazda 120 a nie 130, zmniejszy spalanie o kilkanaście % (chyba w Starze 102) z pewnością przeczytała/przyczytali jakieś gówno badania po angielsku, prosto z jakiegoś Mastricht, i to jest dla nich prawda objawiona, nie ma pytań, jest to działanie na zasadzie ślepej wiary w moc ducha świętego, z której to doktryny tak często się nabijają ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Priya: dobrze, że tiry zwolnią ze 140 do 120, myślę że będą to spore oszczędności. A nie czekaj. To przecież osobówki zużywają większość paliwa w tym kraju xd
  • Odpowiedz
@Priya: Skoro mamy ogranieczenie obecnie do 140 km/h, a wedlug statystyk unijnych kazde zmniejszenie predkosci o 10 km/h to conajmniej kilkanascie procent oszczednosci, zmniejszymy limit o 100km/h. Dzieki temu oszczednosci beda wynosili ponad 100% (czyli na tym zarobimy jeszcze), a dalej bedziemy sie poruszac z conajmniej predkoscia 40 km/h. Proste,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Priya: niech najpierw ktoś zacznie egzekwować obecne ograniczenia prędkości. Bo co z tego że coś obniżą, jak wszyscy mają w dupie przepisy.
  • Odpowiedz
@Priya: kilkanaście % oszczędności przy zmniejszeniu prędkości o 10 km/h? Czyli w najgorszym przypadku zmniejszając ze 140 do 50 można zacząć produkować własne paliwo, lewica (specjalnie z małej) zasługuje na Nobla z chemii za stworzenie nowego źródła energii i z fizyki za perpetuum mobile
  • Odpowiedz
@bartton: @Priya: @T1001: serio nikt w tym wątku nie wie jak działa opór powietrza? Ja #!$%@? wy to jesteście oświeceni geniusze wszyscy xDD hyhy zmniejszymy dozwolona prędkość o 100 i będziemy produkować paliwo, dobre Mati

Edit: sprawdziłem, opór jest omawiany na fizyce w 7 klasie, to już wszystko się wyjaśniło xDDDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Priya: ja bym poszedł dalej. W ogóle zrezygnujmy z jeżdżenia samochodem. I nie będziemy sponsorować kacapów, i ekoszury na ruskich usługach będą zadowolone bo "ekologia" XD
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: ty jesteś za to geniuszem teorii, przejdź sie samochodem osobowym, bo o nie chodzi, ciężarowki już jeżdżą 90, 100km ze średnia prędkością 130 i jeszcze raz ze średnią 120, jeżeli wykrecisz kilkunasto procentowy zysk to tylko dlatego że wcześniej będziesz piłował samochód na wyższych obrotach, albo będziesz miał więcej z górki.
  • Odpowiedz