Wpis z mikrobloga

Dobrze, że celebryci zaczynaja zauważać w co gra Depp i otwarcie go krytykują.

36-letnia Rachel nazwała m Deppa „potworem” i argumentując, że „nikt przy zdrowych zmysłach nie może obronić tego człowieka”.

„Po tym, jak #amberheard udowodnił 12 pobić, w tym jedno, które trwało 3 DNI, powinna być w stanie powiedzieć„ Przetrwałam przemoc domową ”bez nagrody w wysokości 100 milionów dolarów za głowę”.
Rachel napisała: „Ten wątek, 1000 razy. Był już wyrok (tak szczegółowy, że ma 129 stron) pokazujący, że Depp jest potworem
#procesdeppa #swiat #kultura
  • 18
@GrzegorzPorada: Dan Wootton „Depp to żałosna wymówka mężczyzny”

Ta farsa procesu ma na celu zrujnować jego byłą żonę, ale nie usunie potępiającego wyroku przeciwko niemu.

Każda rozsądna osoba zaakceptowałaby orzeczenie sadu i spróbowała uporządkować swoje życie i żyć dalej, ale Depp po prostu przeniósł pokaz do USA

Chodzi o wyrok z uk, w którym udowodniono, ze pobił zone w 12 z 14 przypadków.
@podomka: mam 36 lat i wiem w odróznieniu od niektórych podnieconych wykopków co sąd widziały na polsacie w programie anna maria wesołowska jak takie sprawy wyglądają, mój własny stary miał sprawę od psychicznie chorej sąsiadki która wychodzi w nocy na balkon i godzinami krzyczy, ze jej wodę nielegalnie przez sciany do domu pompują. Na podwórku go zaczpiała i bluzgała miesiacami, w koncu nie wytrzymał i jej cos odpowiedzial, okazalo się, że
@vertexnormal: Zapominasz, ze on przegrał prawomocnie wyrok w uk, w którym udowodniono mu 12 pobic byłej żony. Wyobraź sobie, ze ofiara przemocy nie ma chęci i siły biegać po sadach. Myślisz, ze dlaczego proces odbywa się w Virginii, a nie w la, w którym mieszkają? Kalifornia ma bardziej restrykcyjne prawo o ten pozew zostałby potraktowany jako zastraszanie ofiar przemocy. Zostałby od razu odrzucony.
Myślisz, ze dlaczego proces odbywa się w Virginii, a nie w la, w którym mieszkają?


@podomka: Dlatego, że w Virginii nie dostanie SLAPPem od Washington Post. :)

Co xd sadu w USA już tez złe xd


@podomka: Nie sądy, tylko Eve Barlow (dziewczyna AH) oszukująca sąd ;). Już została usunięta z zakazem wstępu na salę.
Częściowa transkrypcja niżej, dramatyczny (ale dość krótki i spójny z faktami) opis zdarzenia tutaj.
f.....n - > Myślisz, ze dlaczego proces odbywa się w Virginii, a nie w la, w którym m...

źródło: comment_1651319389KzGHaIY6MNhTBQsE3ZXcEZ.jpg

Pobierz
@fazonun: Niestety, ale dostanie ;d Amber od początku procesu jest chroniona anti-slapp. Oczywiście prawnicy Deppa próbowali to zablokować, ale się nie udało. Proces jest w Virginii ze względu na mniej restrukcykne prawo anti-slapp. Kalifornia by nawet nie podjęła się procesu i od razu odrzuciła proces.
@podomka:

Ona nie jest swiadkiem. Świadek wyrzucony z sadu był swiadkiem depa.

Dokładnie. Eve doprowadziła do odrzucenia świadka strony przeciwnej dla swojej dziewczyny na podstawie kłamstwa.
Myślisz, że tej (kolejnej) próby manipulacji nie przedstawią ławnikom? To się mylisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)