Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Oczywiście skończy sie bólem dupy, albo nawet banem.
Nie lubię w politykę, ale zauważyłem dziś pewną niezmienna.
W czasie konferencji zelenskyego (czy jak sie to tam pisze), między wierszami padła z jego ust taka opinia na temat Polski:
Fajnie ,ze pomagają, ale #!$%@? z nimi. Najważniejsza jest ukraina.
Wymigał się dyplomatycznie od robienia nam loda i poprosił rodaków o powrót do ojczyzny po wojnie.
Wiem, ze ma na glowie wazniejsze rzeczy, ale nie liczcie na potepienie upa, odsloniecie pomnikow na polskim cmentarzu itp.
Nie jestem przeciwny pomaganiu, ale nigdy za koszt robienia z Polaków obyeateli drugiej kategorii.
Nie robcie #!$%@? z logiki jak w czasie pandemii.
Myslcie ludzie.
Pozdrawiam wszystkich i nie biore udziału w gownoburzy.
#ukraina #rosja #wojna
#polska
  • 14
ale nie liczcie na potepienie upa, odsloniecie pomnikow na polskim cmentarzu


@erebeuzet: Nikt majacy minimum ogarniecia nie oczekiwał, że po wojnie w ramach wdziecznosci Zelenski poznosi pomniki Bandery i przemianuje ulice UPA. Coś takiego nawet celowo podsycały ruskie trole na fb , aby potem móc atakowąc gdy to sie nie stanie.
Odsłoniecie pomników lwów - to akurat moim zdaniem jest do osiagneicia jeżeli ktoś po polskiej stronie to odpowiednio podniesie w
@erebeuzet: ja nie wiem kto liczy na odsłonięcie lwów czy usunięcie banderyzmu. Chcemy doj&@ć ruskim. Bardzo. Realnie nam zagrażają a nie "niedogadamy o coś 100 lat temu". Wyciąganie takich pierdół jak "poświęcę swoje bezpieczeństwo oraz swojego kraju/rodziny/ domu" bo Ukraina nie przeprosiła to albo działanie w złej woli albo spięcie na synapsach wymagające interwencji farmakologicznej.
między wierszami padła z jego ust taka opinia na temat Polski:

Fajnie ,ze pomagają, ale #!$%@? z nimi.


@erebeuzet: Po czym to wywnioskowałeś? Wg mnie, to sam sobie dopowiedziałeś.

Wymigał się dyplomatycznie od robienia nam loda


@erebeuzet: Ale zupełnie na serio, to co miał powiedzieć na tej konferencji? Ile razy miał powtarzać rzeczy, które mówił przez ostatnie dwa miesiące? ¯\(ツ)_/¯

ale nigdy za koszt robienia z Polaków obyeateli drugiej
ale nie liczcie na potepienie upa, odsloniecie pomnikow na polskim cmentarzu itp.


@erebeuzet: Szczyt możliwości polskiej polityki zagranicznej, cmentarze i pomniki, wyrazy potępienia. C!@j z interesami, z bezpieczeństwem z poprawą życia ludzi. Ważne żeby dobrze o nas mówili, bo wtedy czujemy się ważni (a właściwie politycy czują) Fajnie jakby jeszcze jakąś wstęgę w odbudowanej szkole można było przeciąć.

Poziom zaściankowości myślenia ludzi w PL jest porażający, nic dziwnego że ten kraj