Wpis z mikrobloga

W podobnym okresie 2020 roku kupowałem tone rewelacyjnego ekogroszku za 820 złotych. Teraz ten sam ekogroszek kosztuje już 2680 złotych.

Przecież w ludzie zamarzną tej zimy. Takie podwyżki są absurdalne, ludzi nie będzie stać żeby się ogrzać. A kto wymienił piec na ekogroszek jak ja to nie ma żadnej alternatywy palenia np drewnem ze swojego lasu.

Dobranoc! Do widzenia! – Cześć! Giniemy!

#wegiel #gaz #ekogroszek #ogrzewanie #pompaciepla
  • 110
  • Odpowiedz
@SzalonyAndrzej: Bzdury, kupowałem dwa tygodnie temu za 1100zł, fakt ten sam rok temu kosztował 750. No chyba że chcesz firmowy to wtedy zabulisz. W lokalnych tartakach wszędzie poniżej 1300zł
  • Odpowiedz
@bloodyhell666: Parę tygodni temu było tornado. Mam trochę lasu i w lesie połamało mi 18-20 największych sosen. dziś ściągnąłem faceta z tartaku, żeby mi to wycenił... Ten był u mnie jakieś dwie godziny temu i pojechaliśmy do lasu. Facet mówi, że zapłaci 400zł za m3 i że na oko jest tam 7-8 m3... ( jeden m3 sosny warzy 550kg). Tak więc proponuje mi 2800-3200zł za ten materiał. Czyli 3800-4400kg grubego
  • Odpowiedz
W lokalnych tartakach wszędzie poniżej 1300zł


@perun79: taniej, ale bliżej 2000 zł, poza tym powodzenia z tym że dostaniesz. Wszystko wyprzedane, bo ludzie się rzucili
  • Odpowiedz
  • 4
W tym roku w lutym miałem wymieniać stary miałowy piec. Dzięki ci panie boziu za to że w ostatnim momencie stwierdziłem że w tym momencie szkoda mi pieniędzy na taki wydatek xD. Teraz palę sobie w starym dobrym piecu drewnem,dom ogrzany.Na lato też się kilka obałków wrzuci i ciepła woda będzie. Sam raczej jestem zwolennikiem nowych ekologicznych kotłów (czt #!$%@? ekolibkiem i zwolennikiem energii odnawialnej) ale muszę jedno starym kopciuchom przyznać -
  • Odpowiedz
@bloodyhell666: Jak dobrze że tata ugadał z wujem budowę pieca tak że uspawał on go takiego że można palić wszystkim, a babcia z dziadkiem mają kawał lasu na własność więc rodzice jakoś dadzą rade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz