Wpis z mikrobloga

Beka że społeczeństwa, że teraz w społeczeństwie jakiś piesek czy inny kotek jest wart więcej niż przeciętny mężczyzna.

A w ogóle to beka już z tych edge lordów, co ciągle się chwała, że cierpienie człowieka ich nie rusza, ale nie mogą patrzeć na krzywdę jakiegoś głupiego pieska.

Ja jestem wieśniakiem. Od małego mam do czynienia ze zwierzętami i wiem, że to głupie stworzenia. Lubią swojego właściciela bo daje im jedzenie i tyle. A po za tym każdemu psowi może w dowolnej chwili odwalić i kogoś zaatakować. Sam byłem kilkakrotnie pogryziony przez te biedne zwierzątka.
#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
@oskar_oskarewicz: Bo mamy taką propagandę w TV, wśród ludzi - dzisiaj zamiast dziecka Julki adoptują psy, koty, nazywają ich członkami rodziny. Jak porozmawiasz z nimi o pomocy dla ludzi to powiedzą "wolę pomagać zwierzętom aniżeli ludziom bo ludzie na to nie zasługują" xDD

Mam taką znajomą która na instagramie ma wpisane "matka wszystkich zwierząt" ona się np. "chwali" tym że utrzymanie jej zwierząt które ma w domu wynosi więcej niż utrzymanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oskar_oskarewicz: jak widzę te dzieciaki na wioskach, które drażnią psy na każdej napotkanej posiadłości, bo hehe kundel za płotem i nic nie zrobi, to nie dziwię się. Musiałeś strasznie ch*jowo obchodzić się ze zwierzętami i zebrałeś tego owoce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oskar_oskarewicz: aż tak dużo nie. Po prostu tyle, ile zobaczyłem w życiu, a nieco zobaczyłem Od szczególnie agresywnych ras, po nękanie zwierząt, a kończąc na nędznych rodzicach, których dziecko nigdy nie jest winne i wkładają mu do łba takie głupoty, że w dorosłym życiu umywa rączki od wszystkiego.
  • Odpowiedz