Wpis z mikrobloga

Czy mi się wydaje, czy coś pozmieniali w 1.33 z koalicjami? Troszeczkę przesadziłem z podbojami Bizancjum i cała Europa, oprócz mojego kumpla Francji mnie nienawidzi, mam 250k woja vs 1.5m koalicji i już jakiś czas tak i nic się nie odpala xd Nie wiem czy kończyć i robić nowy run, bo mam 1600 rok czy jednak próbować dalej jakoś to przetrwać, ale już ze 2 lata jest powyżej miliona i nic xd

Btw widziałem filmiki z Vassal feedingiem, np eretna w anatolii, syria z brązowym kebabem, itd. I się zastanawiam, warto się ogólnie w to bawić? Bo wyglądało że dużo AE ogranicza ale później już w wersji 1.33 koleś częściej już chyba bezpośrednio prowincje brał i nie wiem czy czegoś nie pozmieniali ostatnio. No i jednak raczej jak już to wolę diplo niż influence idea a tu -25% annex dip cost wydaje się must have.

#eu4
  • 3
@wankiel: grać i się nie bać, AE to tylko liczba, a alt+f4 to nie cheaty. ( ͡° ͜ʖ ͡°) doradca z improve relation i jakoś to będzie

A co do vassal feedingu - return core zawsze generuje mniej AE niż zabieranie ziemi poprzez claimy, więc jest korzystniejsze jeśli chodzi o koalicje itp.