Wpis z mikrobloga

Mireczki, kupiłem sobie sakwę podsiodłową jak na zdjęciu poniżej, ale jak się okazało montaż tylnej lampki stanowi większy problem niż się spodziewałem.

Macie protipy jak lampkę zamontować? Idealnie jeszcze by było mieć osobny odblask, no ale to już extra.
Pod sakwą miejsca już nie ma. A do tego przyszytego paska na sakwie się nie da, bo pasek od lampki jest wtedy za luźny.

Mam tylną lapmpkę z takim mocowaniem:
https://i.imgur.com/KynXqqz.jpeg

Pasek jest przygotowany pod zapinanie na rurze i zapięcie na ostatnią dziurkę nadal jest zbyt luźne.

Co robić, jak żyć?
Zrobić dodatkową dziurkę w pasku? Olać ten pasek i pochytać to na trytytkach? Co myślicie?

#pytanie #pytaniedoeksperta #rower #rowery #bikepacking
Gumaa - Mireczki, kupiłem sobie sakwę podsiodłową jak na zdjęciu poniżej, ale jak się...

źródło: comment_1651140445VBNCeWCtTBK0j12gZ2Zort.jpg

Pobierz
  • 20
Mam identyczną torebkę, jest fatalny dostęp z rozpinaniem suwaka, bo w górnej części siodełko przeszkadza, żeby włożyć paluchy. Lampkę dałem na ten frendzel pod logiem i spiełem paskiem elektrycznym (trytką), bo spadała.
da się :) mam identyczną sakwę i na klipsie złapane oświetlenie :)


@wuju84: tylko najpierw trzeba mieć klips ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam identyczną torebkę, jest fatalny dostęp z rozpinaniem suwaka, bo w górnej części siodełko przeszkadza, żeby włożyć paluchy.


@Wyjebolit: ja mam chyba ten większy model i u mnie w sumie w maksymalnym wysunięciu do góry trochę ten zamek wystaje i da się w miarę
Gumaa - > da się :) mam identyczną sakwę i na klipsie złapane oświetlenie :)

@wuju...

źródło: comment_16511448893Fx0KRkNV4J703imCrDCos.jpg

Pobierz
a nie dasz rady tego podciągnąć jeszcze wyżej? mam tę samą torbę i spokojnie się pod nią mieści prox minor


@bejt: po pierwsze to już wyżej pisałem, że tak zrobiłem i nawet wstawiłem zdjęcie
Po drugie coś mi się wydaje, że nie masz największego modelu tej sakwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)