Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie Wykopków,

Zapewne ten wpis za chwilę zostanie skasowany przez administrację, podobnie jak moje konto. Widzę,że na wykopie niewiele się zmieniło, nadal rządzi lewacka administacja. Moja krótka historia konta @Arrhichion wygląda tak, że niecnie użyłem tagu #neuropa do problematyki mojej kolacji ( @Stsm , nie chciałem na noc jeść nic ciężkiego, więc spożyłem jogurt, aby nie iść głodnym spać ;D chciałeś wiedzieć). Jest to silny lewacki tag do manipulowania znaleziskami, widocznie jest mocno chroniony także przez władze wykopu (Jedno jedyne:"Ostrzeżenie: Nie naużywaj tagów. Takie zachowanie może prowadzić do zablokowania konta"). Gdybym się nie naraził tagowi pewnie dalej bym spokojnie funkcjonował na wypoku.

Samo uzasadnienie bana, jest zasadne. Pozdrawiam Vhetman

PS. To mój tag, ja jestem jego twórcą i nie wiem dlaczego nie mogę pisać na nim o swojej kolacji. Pzdr :]

PS2. Pozdrówcie Pana Prezydenta @lechwalesa

PS3. @Tamerlan nie zostaniemy jednak wypokowymi friendami, lewaki zbanowały mi konto;/

PS4. Zapraszam na http://pokazywarka.pl/sm8814/ , stronkę która kiedyś tak przeszkadzała administracji, że dostałem bana. Zaglądam tam

#neuropa #atencja #spiseg #afera #bekazlewactwa #lewackalogika #lewaknadzis #oswiadczenie #gorzkiezale
  • 42