Wpis z mikrobloga

Papież sprzyja spekulantom na DAX.
Ja wiem, że wielu uważa AT za gusła i wróżenie z fusów, ale ta metoda ma bardzo fajne narzędzia do spekulacji. Jednym z nich są kanały cenowe i spekulacja pod ich utrzymanie lub wyłamanie.
Kanał cenowy z DAXa, który opisywałem w sobotę, siadł w punkt. Jak wchodziłem we wtorek na pozycję, to szczerze powiedziawszy sam byłem sceptyczny, co do jej powodzenia, bo krew się lała ostro, a jednak kanał się utrzymał.
A teraz czyste jaja:


#gielda #smiesznekreski #dax
źródło: comment_1651134580zvg2UD00SMvW6m4easagWJ.jpg
  • 7
@DJ007: Czyli teraz jakie przewidywania? Kurde ja mam mieszanie uczucia co do tych wzrostów, chyba zashorce małą kwotą żeby potrzymać dłużej wierząc w <14k
@Jcmg: Ja celowałem w środek kanału i się cudem doczekałem. Korciło mnie, żeby jakiś ochłap zostawić, by doleciał do górnej krawędzi, ale już po temacie. Gdyby rynek dojechał w górę kanału do jutra, to obraz dla byczków poprawiłby się bardzo na interwale dziennym i tygodniowym i miesięcznym.
Z czystej techniki ewentualna pompa dopiero po wyłamaniu kanału. Jednak sygnał pojawiłby się nawet na interwale tygodniowym, wiec poważny kaliber.