Wpis z mikrobloga

@wykopek_z_pikabu_ru: Jeśli chodzi o baterię, to 13 mini mogę szczerze polecić. Mój facet ma i mój ip11 wypada blado przy jego telefonie pod względem baterii. Ale ogólnie chyba każdy nowszy iPhone ma niezłe te baterie, raz od piątku rano do późnego wieczora musiałam przeżyć bez ładowarki i ip11 dał radę.

ip13 mini ma też ten plus, że zaczyna ze 128GB pamięci. Jeśli nie trzymasz zdjęć w iCloudzie to to może
  • Odpowiedz
@wykopek_z_pikabu_ru: 13 ma trochę lepszą baterie. Sam mam i korzystam i faktycznie te 1,5 dnia wytrzyma. Żona ma 12 mini i jest trochę słabiej ale porażką bym tego na pewno nie nazwał. Też trzyma nieźle.

Moim zdaniem patrz bardziej na to jaką wielkość chcesz. Dla mnie kompaktowość mini jest świetna.
  • Odpowiedz
@Rozporek12: to czemu napisales ze bateria w 12 jest slaba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kapitan_plutonowy: w sumie to wiem, gdybym mogl cofnac czas to bym zonie kupil ta 13 mini zamiast zwyklej 11 (bo patrzylem by bateria wytrzymala jej dluzej) ale jest dla niej za duzy i ciezki.
  • Odpowiedz
@wykopek_z_pikabu_ru: Trudny wybór. 12 i 13 w zwykłych wersjach są generalnie bardzo podobne względem siebie, a różnią się kosmetycznie. Z tego też względu wybrałem 12 i nie żałuję. Z mini sytuacja jest ciut inna, ale to za sprawą tego, że 12 mini ma w stosunku do 13 mini naprawdę kiepską baterię - gdybym je rozważał bym wybrał mimo wszystko 13 mini. No ale Twój wybór trudniejszy, bo nie dość, że
  • Odpowiedz