Wpis z mikrobloga

panowie, panie i inne magiczne zwierzęta,
Post jest wstępnym badaniem rynku wykopkowego!
Czy jesteście zainteresowani serią postów zawierających odpowiedź na (nie)przeciętne problemy prawne, jakie możemy spotkać w swoim życiu? #radcaradzi
#logikaniebieskichpaskow
#logikarozowychpaskow

Czy chcecie żeby ktoś w prosty sposób rozjaśnił wam wątpliwości prawne?

  • Tak 81.6% (31)
  • Nie 18.4% (7)

Oddanych głosów: 38

  • 10
  • Odpowiedz
@Dawid_na_niebiesko: Szukasz tutaj klientów, a nawet widać do końca nie wiesz jak mikroblog działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) uuuu co za aktywny użytkownik, 11 działań na portalu przez 2 lata ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) śpieszę z darmową lekcją, przytaczanie tagu #usunkonto w treści odpowiedzi jest
  • Odpowiedz
@HeavyFuel: dziękuję za cenne rady.
Mylisz się w części zagadnień, w części zagadnień, w części masz rację.
1) rację masz co do tego, że nie znam zasad działania mikrobloga, i owszem, moje posty tutaj będą forma zaznajomienia ludzi z moją działalnością zawodową, czy jest to forma reklamy? Prawdopodobnie tak i nie.
2) nie możesz oceniać negatywnie moich działań, bo jak sam mówisz, jeszcze ich nie podjąłem.

Jeśli jesteś natomiast zainteresowany tym, czy posty będzie pisał ktoś związany z zawodami prawniczymi, to zapytaj o to
  • Odpowiedz
@skybot: ale zabiera się do tego jak pies do jeża, ponadto może to bait na wykup usłuch prawniczych, także ten, jako przeciwnik takiego "makretingu" powiedziałem swoje, wiecej napisałem w PW ale bez odzewu.
  • Odpowiedz
@Dawid_na_niebiesko: No spoko, tylko mówie, konto 2 lata i 11 "działań" to może budzić wątpliwości, ale jak kierują tobą szlachetne pobudki, to spoko, działaj tam sobie, tylko trochę zapoznaj się jak tutaj wszystko funkcjonuje.
  • Odpowiedz