Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie od ponad miesiąca w Alpach, robię sezon zimowy dla jednej z firm. Byłem w La Plagne, Courchavel (w sumie w całych 3 dolinach) a teraz w Val Thorens, zdj z wczoraj ;) polecam takie zycko ;) wgl w Courchavel 1850 zero Rosjan od lutego, więc wszystkie Diory, Gucci i LV, Hermesy itd zamknięte wcześniej xd

Ciekawostka, obecnie mieszkam w najwyżej położonym mieszkaniu w Europie

#narty #snowboard #alpy
Iwannaseeaction - Siedzę sobie od ponad miesiąca w Alpach, robię sezon zimowy dla jed...

źródło: comment_1651121440hX5xuCGiok7OnyEkKOa9IE.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • 1
@somskia ostatnio mieszkałem w Warszawie i było spoko, choć wiadomo sytuacja w lutym/marcu była nieciekawa. Ale póki się jest młodym warto próbować wielu rzeczy w tym pracy i mieszkania w różnych miejscach ;) kiedys każde wakacje na studiach spędzałem na południu Francji i Szkocji pracując. Ogólnie pracuje tu głównie z Brytyjczykami bo to firma z UK, i tam mam wrażenie każdy pracowal lub robił jakiś wolontariat w najróżniejszych miejscach od najmłodszych lat,
  • Odpowiedz
  • 1
@ByczeqFernando mi się VT szczerze średnio podoba od strony architektury i miejsc np do spacerów. Ale to ogólnie zarzut do ogółu Alp we Francji, że brakuje trochę tego prawdziwego górskiego klimatu. Ale od strony Meribel czy Courchavel jest już ładniej moim zdaniem
  • Odpowiedz