Wpis z mikrobloga

Ja Piotra rozumiem, wchodzi do domu a tam idiotka siedzi na dywanie i już popisuje się swoim upośledzeniem. Pięknie ją wyjaśnił "siedzi i myśli XD". Dobrze, że złożyła palce w ten charakterystyczny sposób, bez tego medytacja NIE MA RACJI BYTU, TYLKO TAK POD KAMERĘ!

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 20
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: widzę że jesteś trollem od Pitera. Jak dla mnie takie uduchowienie nie jest destrukcyjne i nikomu nie szkodzi, najwyżej znajdzie sobie jakiegoś jogina jedzącego trawę i afirmujacego. Piotr natomiast jedyne co może znaleźć po emisji to smuteczek bo z takimi odchyłami nie kwalifikuje się nawet na żadną terapię bo po prostu nie ma sobie zjeb nic do zarzucenia( ͡° ͜ʖ ͡°) pozostaje mu ślinienie się do
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: Przegryw konfederata detected.

O Dorotkę się nie martw - przynajmniej jakoś wygląda plus dzięki programowi ma fejm, więc na pewno sobie kogoś znajdzie.

Za to obleśny frustrat Piotrek dalej będzie się tasował do anime xD.
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: hehe twój poziom jest adekwatny do odpałow Piotra ,które z męskością nie mają nic wspólnego.Z tego co wiadomo dziewczyna pracuje. Osobiście ciemna nora Piotra nie jest szałem a u Dorotki choć normalny klimat rodzinny i estetyka jakakolwiek. Zastanów się wolałabyś być obslinionym psychopatycznym gremlinem czy ładna 30 letnią dziewicą? Poukładać się może na terapii a Piotra żaden kobierzyn czy Tworki nawet nie będą chciały widzieć bo już się taki urodził
  • Odpowiedz
@Wariner: @Przecietnyczerep: Dorotka mniej miała ochotę na piotra jak on był taki uległy na początku sezonu, ale co tam mogą wiedzieć uczestnicy tagu #przegryw XDDDD ona ma dwie lewe ręce do roboty, upośledzenie umysłowe, ogólną anemię (pewnie od tego weganizmu) i jest ogólnie daremna w #!$%@?. Ale że jest kobietą to zawsze może liczyć na takich białorycerzyków jak wy chłopaki XD
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: jestem dziewczyną i sorry ale nikt nie wmówi normalnym odbiorcom że piotr ma cacy w główce. Jak dla mnie przynajmniej Dorka ma jakieś wartości rodzinne i więzi a Piotr zero znajomych i udawana sympatia do matki, którą nieźle musiał w życiu przeczołgać swoim #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°) jedyne co mogła to dziada do logopedy zabrać bo muszą specjalnie pod jego seplenienie napisy generować xD
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: Pytasz jakie ma odchyły? A no takie jakie wszyscy widzą i jeszcze dodatkowo ślini się obrzydliwie, jakby rok nie ruchał i chciał rzucić się i ją całą wylizać i .. na wszystkie możliwe sposoby. Co by o nim nie mówić jest oblechem, nic nie poradzisz¯\_(ツ)_/¯ plus furiat z cicha pękły etc.
  • Odpowiedz
@MalaLu: nie zdziwilabym się jak w następnym odcinku będzie Dorotce wmawiać że musi jeść mięso lub delikatne sugestie że jest zbyt przywiązana do rodziny i siostry . Taki psychopata w związku chce odciąć ofiarę od bliskich i koleżanek. Poza tym stale będzie podważal jej wartość i tożsamość.
  • Odpowiedz
@MalaLu: To ładne odchyły zostały wypisane - "te co wszyscy widzą". Kamery wam pokazały trochę, to już on jest furiat, a jak 4 odcinki temu pokazywały jak ona nim gardzi, to inną melodię pelikany graliście.
  • Odpowiedz