Wpis z mikrobloga

@Limonene: może i jest wolno, ale za to nie jest tanio( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na końcu będzie brzydko i betonowo. Ale dzięki temu za 5 lat będzie można to rozryć i zasadzić drzewa i krzewy.
  • Odpowiedz
@ElFlexosteron: ostatnio gdzieś z Długiej źle wyjechałem na jednokierunkowa z remontami, błądziłem ładnie, ale ja nie poznaniak. I tak macie fajne drogi i mądrze zrobione, tylko parkingów brak jak wszędzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@ElFlexosteron: te remonty to powinny iść na 3 zmiany. 2 miesiące #!$%@? w mieście 24h/7, za to potem spokój i luksus. A tak, to głupią wylotówkę na Franowie będą #!$%@?ć 3 miesiące, bo o przysłowiowej 16 fajrant i wyjebongo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ant7: bo założenie tęczowego urzędu miasta jest takie, że masz auto zostawić na parkingu na krańcu miasta i dalej jechać tramwajem/autobusem ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ukrywam, na mnie działa - jak mam coś do załatwienia w centrum, to jadę tramwajem, bo szkoda nerwów na korki i parkingi. Ale mieszkam tuż przy "szybkim tramwaju" xD
  • Odpowiedz
@kuraku: który to już remont ulicy Święty Marcin? Ja pamiętam że przed tym betonowym eldorado z rok wcześniej położyli nowy asfalt/wyznaczyli miejsca parkingowe, w tym nowe.
U nas się remontuje po to żeby remontowac a nie skończyć.
  • Odpowiedz
  • 1
te remonty to powinny iść na 3 zmiany.

@Qraape a zamienisz się na mieszkania z tymi którzy mieszkają w okolicy i mieliby #!$%@? na budowie w ciągu nocy? :P
  • Odpowiedz
A tak, to głupią wylotówkę na Franowie będą #!$%@?ć 3 miesiące, bo o przysłowiowej 16 fajrant i wyjebongo.


@Qraape: trasę katowicką to akurat niedawno skończyli robić i znowu #!$%@? kawałek dalej xD Never ending story
  • Odpowiedz