Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki z #praca pomóżcie. W tamtym tygodniu w piątek dostałem info o tym że przeszedłem pozytywnie rekrutację (która notabene trwała miesiąc) w której miałem dwie rozmowy techniczne. W zeszły czwartek pytali kiedy mogę zacząć i na jakiej umówię no to mówię że najlepiej po majówce bo mam jeszcze swoje projekty do zamknięcia i że chce na b2b bo tak sobie zarabiam jeszcze na życie. No to oni że nie że mam zacząć od poniedziałku bo się śpieszy - mówię okej poprzekładam klientów i jakoś to będzie. Wczoraj pojechałem papiery podpisałem a tu co? Gówno. Miałem dostać wczoraj dostępy żeby móc zacząć pracować - do dziś ich nie otrzymałem. Mój buddy pytał się mnie czy będę na daily, no to się zgodziłem że spoko w sumie dowiem się może czegoś. #!$%@? żadnego linku nie ma. Teraz do mnie PM pisze czemu mnie nie było na daily. No #!$%@? mać. Podpisałem umowę ponad 24h godziny i już takie gówno się wylewa? Jako że żem junior to od razu mnie wrzucili w jakąś jire nikt nie powiedział jak tam wyliczyć czas, żadnych pasków nie ma. Stoję #!$%@? w przejściu. Mam #!$%@?ć czy to normalne? #pracbaza #programowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6268384cbc56f51ffd000221
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania:

#!$%@? żadnego linku nie ma. Teraz do mnie PM pisze czemu mnie nie było na daily


tu wybierz jedno - albo kanał komunikacji jest i pytasz i wiesz albo nie ma i wtedy ogarniasz jakiś i krzyczysz o wsparcie. Typowo jest w jakiejś formie kalendarz, klikasz i wchodzisz na spotkanie.

od razu mnie wrzucili w jakąś jire


no to wychodzi żeś jeszcze nie junior jak jirki nie umiesz ogarnąć, toż