Wpis z mikrobloga

Serio potężny ZWYROL spłakał się o portal że śmiesznymi obrazkami xD

Może zamiast pizgać się z portalem dla beki to zajmiesz się aferą budowlaną lub przed laty ustawianymi przez Nitra ryletkami csgo?

Albo przeprosisz widzów za usprawiedliwianie zachowania Leksia wzgledem kobiet, nie etycznym jest bronienie stolarstwo, a chyba jeszcze za to nie przeprosił widzów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wardega #famemma
RZM_4 - Serio potężny ZWYROL spłakał się o portal że śmiesznymi obrazkami xD

Może za...

źródło: comment_1651032734F4JtfjhfmRprNyPd7zHFjq.jpg

Pobierz
  • 17
@Oskaros: prawo nie działa wstecz oznacza, że jeżeli wtedy gdy to się działo było to legalne, a teraz już nie jest to nie można oczekiwać aby w przeszłości przestrzegano prawa, które jest teraz. Parę lat temu ruletki były tak samo scamem jak teraz, ba Nitro do dziś nie przeprosił za to, więc co się #!$%@? Gimperowski akolito?
@RZM_4: łykasz, macie to rodzinne. To idź rycerzu nagraj material o tym, ze nitro kiedys ustawiał ruletki, kazdy normalny czlowiek ma w to maksymalnie #!$%@?, tzw. dura lex, sed lex. I tyle w temacie
@RZM_4 @philosophy Wy coś zarzucacie nitrowi, a mylicie się w tak znaczących kwestiach że miał wgl jakąś stronę z ruletkami.... Betowanie, kidy, to nie ruletka i chyba wiecie na czym polega ruletka i jak znacząco to różni się od betowania. Nie wiem albo jesteście kidami które nie wiedzą co to ruletka, albo takimi ignorantami że coś pierdzicie, a nie znacie w ogóle sprawy XDDD
@kwiatekelo: Ja odniosłam się tylko do stwierdzenia komentującego tutaj, że:

prawo nie działa wstecz [...]

Nie napisałam nic o Nitrze, ale widzę że Ty już dorobiłeś całą historię odnośnie mojego zdania i uroiłeś sobie co stwierdziłam. Widzę, że wzorujesz się na Sylwku i jego odpowiedzi na zarzuty Konopa, które nigdy nie padły. :)
@kwiatekelo: masz rację betonowanie to nie ruletka, w ruletce masz równe szanse na wygraną obstawiając kolor czarny lub czerwony, czy też obstawiając dowolną z liczb, każda liczba ma taką samą szanse na wygraną. Betonowanie natomiast to ewidentny scam działający na bliżej nie określonym algorytmie, który daje lepsze szanse temu kogo wybierze właściciel. MASZ RACJE NITRO SCAMOWAŁ