Wpis z mikrobloga

Plejer

Ej no ale nie #!$%@?, że Dorotka jest całkiem normalna. Pjoter się uruchomił, bo widzieliśmy co było w pierwszych odcinkach i jak ona go próbowała urobić (te gówno karty z pytaniami)). Gość widać, nie do końca panuje nad sobą, emocje pod koniec zakupów go strasznie poniosły (choć przyznaje mu racje, że sklepy w niedziele powinny być otwarte), ale on nawet nie krzyczał na początku tej całej dramy, a ona i tak wypaliła żeby przestał mówić podniesionym głosem xd Nie wiem czy pamiętacie, ale ona prosiła go na początku, żeby jej wszystko mówić, co czuje i jakie emocje przeżywa, a gdy chłop mówi, że coś go #!$%@?ło to ucina temat. Nie wiemy co sie dzieje poza kamerami, nie rozumiem też skoro on jest takim toksykiem czemu Doris do niego pojechała i nalegała, żeby wziął urlop.
Ogólnie problem stworzony z dupy, Dorotka za bardzo wszystko przeżywa, widać, że to jakaś "spiritualistyczna dusza", weganka obwieszona kamieniami mocy i analizuje każdego pierda, a Pjoter nadaje się do jakiejś terapii na cito, bo jest manipulatorem i toksykiem (tekst o seksie w samochodzie w poprzednim odcinku to było coś strasznego). Jeszcze nic mnie tak nie obrzydza, jak ta ślina gromadząca się na ustach.. Jeden i drugi nie nadaje się do związku. Eksperci jak zwykle spisali się na medal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 8
@katienca: Zauważyliście, że Pioter jak gada, to nie domyka ust? One są cały czas takie uchylone i tylko ślina robi mu stalagnaty między wargami ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
A Dorota tam walczy o siebie z jeb**nym, zaślinionym gaslighterem i trzymam za nią kciuki. Chwała panu, że wszystko to jest nagrywane, że ktoś jej na bank teraz objaśnia, w jaki sposób była manipulowana i może
Nie chodzi o to czy Dorotka jest w pełni krystalicznie czysta - bo nie jest, tak jak podejrzewam każdy. Ale on widać chce zostać Mistrzem Olimpijskim Mobbingu. Wyczuł temat, że Dorotka jest słabą jednostką i może z nią tak pogrywać. Najgorsza wersja szantażu emocjonalnego. I niestety to postępuje. Na jej miejscu już dawno by mnie tak nie było. Tak btw w ostatnim odcinku (Player) to ona bardzo plusuje, wykazała się dojrzałością co
@Mandragora007: właśnie tego nie rozumiem, bo ona podobno ma wszystko przepracowane, widać ze woli przemyśleć niż zrobić czy powiedzieć coś co mogłoby zaboleć, a tutaj dziewczyna zostaje u niego, przytula się mimo tego ze on ja traktuje tak a nie inaczej. Stad mój wniosek, ze coś innego dzieje się poza kamerami a my o tym nie wiemy. Może rzeczywiście jakaś drama wcześniejsza, kiedy ona ucinała temat i nigdy do niego nie
@katienica jasne, jestem przekonana że są kwestie których produkcja nie zmontowała na potrzeby telewizji, i o których nie wiemy. Wydaje mi się, że ona przy nim przystaje, z tego względu że jest tą jednostką która głęboko wierzy w małżeństwo. Z tego co pamiętam, zmieniła nazwisko. Więc jest to też sygnał, że naprawdę poszła tam po to, żeby to wypaliło. Według mnie łatwo jest też w niej wzbudzić poczucie winy, nawet kiedy nie
@katienca: Pioter to ma niezdiagnozowanego Aspergera, przecież to widać jak na dloni. Nie nadaje się do związku, koniec, kropka. Ci eksperci to zwykłe #!$%@?, że takich biorą do programu.