Wpis z mikrobloga

Drogie maturzystki, Drodzy Maturzyści!
Konto mikroblog+ przyda wam się w trakcie nauki do matury, zdobędziecie dostęp do rozwiązań przykładowych zadań, niektórzy użytkownicy tworzą też szybkie powtórki materiału, pomagają tym którzy dopiero zaczęli się uczyć. Ponadto wraz z mikroblog+ otrzymacie dostępu do unikalnych treści w postaci memów, past które umilą wam ten stresujący okres.

Widzę, że pytacie o mikroblog+ w celu zdobycia arkuszy maturalnych. Stanowczo odradzam wam takie postępowanie, najprawdopodobniej arkusze które możecie dostać od użytkowników są arkuszami z lat ubiegłych, co więcej narażacie się na poważne konsekwencje.

Jak ktoś chce szybko otrzymać konto mikroblog+ to mam na to sposób. Mam kolegę pracującego dla Wykop.pl, ma uprawnienia do włączenia na koncie mikroblog+. Normalnie takie konto otrzymuje się za dużą aktywność na portalu, jest to rodzaj nagrody dla użytkowników. Procedura na szybkie zdobycie mikroblog+ jest prosta. Należy wstawić na mikroblog pastę o serwerowni (do wyszukania w Google). To pozwoli mojemu koledze na odnalezienie waszych kont w morzu innych zarejestrowanych na Wykopie i aktywowanie funkcjonalności mikroblog+, całkowicie ZA DARMO, wszelkie wpisy z prośbą o wpłatę to oszustwa, próba wyciągnięcia od was pieniędzy, zgłaszajcie takie wpisy. Konto mikroblog+ JEST DARMOWE.

Trzymajcie się.

#mikroblog #matura #matura2022
  • 1