Wpis z mikrobloga

Nie mówię odrazu, że dobrym rozwiązaniem jest adminofaszyzm jak na reddicie, ale nie powinniśmy popadać w odwrotna skrajność.

@Wolferros: Reddit oferuje chyba najlepszy poziom dyskusji ze wszystkich forów internetowych. Oczywiście są duże suby z bardziej rygorystyczną moderacją, ale biorąc ten portal całościowo to naprawdę można na nim znaleźć ciekawe rozmowy z argumentami z bardzo szerokiego zakresu światopoglądowego.

osoba prywatna powinna móc gadać publicznie co jej ślina na język przyniesie i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AugustinTarrou: bo trolle działają w sposób skrajnie nieuczciwy i zorganizowany, żadna grupka szurów z fb o kosmicznych Słowianach nigdy nie dorówna w zasięgach i metodach rosyjskiej farmie trolli, na którą idą miliony dolarów państwowych pieniędzy i która stosuje metody z pakietu ogromnego doświadczenia rosyjskiego wywiadu
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: Zgadzam się, ale u podstawy nadal jest ta kwestia, czy odbiorcy są w stanie w sensowny sposób przetworzyć daną informację. Te trolle są skuteczne, bo mówią to, co ludzie chcą usłyszeć albo to co wzbudza emocje. Przecież dokładnie to samo robi wiele publicystów, aktywistów, polityków i innych komentatorów. Skoro zakładamy, że taki odbiorca jest w stanie zrobić coś sensownego z informacją od polityka, który gra na emocjach to wydawałoby
  • Odpowiedz
@Wolferros:

Nie znam dokładnych planów Piżma, więc nie wiem na ile te obawy są uzasadnione, ale całkowita wolność słowa ma podobny paradoks co tolerancja. Słynne "toleruj moją nietolerancję" spowodowałoby zaniknięcie tejże tolerancji. Podobnie z całkowita wolnością słowa, gdzie zakładając całkowity brak moderacji do głosu pierwsze dochodziłyby fake newsy i toksyczne tresci.

To jest nawet ciekawy przyczynek do dyskusji ("Czy mogę pochwalać na moim profilu zbrodnię wojenną?"), ale jak to mówimy
Dutch - @Wolferros: 
Nie znam dokładnych planów Piżma, więc nie wiem na ile te obawy ...
  • Odpowiedz
@BartStaszewski: Kto bedzie decydować czym jest dezinformacja? Ofc grozby smierci i różne takie powinny byc usuwane, ale kto zadecyduje czym jest dezinformacja? Bo oskarzanie Trumpa o bycie agentem Putina okazalo sie byc dezinformacja przynajmnjej według oficjalnego sledztwa, w dodatku skrajnie niebezpieczna, bo dzielaca narod amerykanski.

Konta ktore to glosily nie zostaly zbanowane.

Za to banowano i robiono fact checki w sprawie laptoka syna Bidena, ten okazal sie naprawde istniec.

Prawda
  • Odpowiedz
i skończyło się to atakiem na kapitol.


@grzsci: Coś jak w Polsce gdzie Julkom wmówiono, że chcą im zabrać "moje ciało, mój wybór" i skończyło się atakiem na kościoły, policjantów, instytycje rządowe i pomówieniami w internecie że ktoś kogoś coś. Później te debile nie chcą brać odpowiedzialności za to co #!$%@? zasłaniając się przeprosinami na FB czy inny idiotyzmem. Więc spoko, niech sobie piszą co chcą, ale jak znowu coś
  • Odpowiedz
  • 0
Coś jak w Polsce gdzie Julkom wmówiono, że chcą im zabrać "moje ciało, mój wybór"


@krisstof2 Najgłupsze porównanie jakie mogłeś wymyślić. Julki protestowały przeciw rzeczom, które faktycznie miały miejsce, czyli zaostrzenie prawa aborcyjnego. Natomiast debile od Trumpa zaatakowały demokrację USA, robiąc szturm na kapitol opierając się wyłącznie na kłamstwach Trumpa i jego ekipy.
No trudno, chciałeś zabłysnąć, ale może następnym razem będziesz miał więcej szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Julki protestowały przeciw rzeczom, które faktycznie miały miejsce

@grzsci: Julki mój drogi atakowały kościoły i policję na podstawie kłamstw Lempart i jej wulgarnej ekipy a nie faktów. A to dlatego, że debile od Trumpa i debile od Lempart są na takich samych poziomach intelektualnych. Jest jeszcze trzecia grupa idiotów a to Julki i BLM - ale o tym innym razem.
No trudno, chciałeś zabłysnąć odpowiedzią ale pancze zbyt słabe, może
  • Odpowiedz
  • 0
@krisstof2 Acha, czyli jeśli nawet założymy, że Twoje urojenia co do strajku kobiet są prawdziwe, to znaczy, że atak prawaków na kapitol jest usprawiedliwiony? XD No i właśnie dokładnie to o czym piszę, prawaki nie mają jaj, żeby się przyznać do błędu, aby chociaż być lepszym od tych urojonych Julek, tylko tak jak ty szukają usprawiedliwienia w starych sowieckich metodach "a u was biją murzynów". No to tyle z Twojej błyskotliwości,
  • Odpowiedz
@grzsci: iks de, o musztardzie było wspomnieć.

Atak na kapitol z punktu widzenia normalnego człowieka jest takim samym gównem jak atak na kościół przez Julki i Kermity od strajku tzw. kobiet. Geneza podobna, manipulacja taka sama, pasożytów medialnych tak samo pełno. Prawda czy nie? Czy może wg ciebie kapitol be ale obsranie kościoła, niszczenie zabytków i pomników wilekich ludzi jest wporządku bo przecież byli #!$%@?? Tylko nie odpowidaj już stereotypem
  • Odpowiedz
  • 0
@krisstof2 Czyli dalej potwierdzasz, że prawaki nie mają jaj i zamiast przyznać się do błędu, to wolą gadać w kółko "a bo Julki też złe" xD

Atak na kapitol z punktu widzenia normalnego człowieka jest takim samym gównem jak atak na kościół przez Julki i Kermity od strajku tzw. kobiet. Geneza podobna, manipulacja taka sama, pasożytów medialnych tak samo pełno. Prawda czy nie?


Oczywiście, że nieprawda xD Jeśli ktoś postrzega te
  • Odpowiedz
Julki miały powód do atakowania kościoła


@grzsci: Cóż za brednie chociaż może miałbym napisać: a jak tak to wszystko w porządku. xD Julki wtedy nawet protestowały na przystanku obok mojego domu do 5 rano rozbijając jakieś butelki i drąc ryja #!$%@?ć, Manipulacja atakujących kapitol o Julek atakujących kościoły, ba nie tylko kościoły ale parlament RP, jest dokładnie taka sama - ktoś komuś wmówił jakieś brednie więc niewykształcona czerń zmieniła się
  • Odpowiedz
  • 0
Cóż za brednie chociaż może miałbym napisać: a jak tak to wszystko w porządku. xD


@krisstof2 Ok, czyli nie było zaostrzenia przepisów aborcyjnych w Polsce i te setki tysiące ludzi z protestów miało jedynie grupową psychozę? XD Ja #!$%@? xD No to dawaj, o co były te protesty, bo już wiem, że będzie kupa śmiechu xD

a jak tak to wszystko w porządku. xD
  • Odpowiedz