Wpis z mikrobloga

Nadszedł ten dzień - #!$%@?łem szybkę mojego Galaxy S3 w bardzo pechowy sposób, jak #!$%@?, rzekłbym. W sumie da się z niego korzystać, ale w końcu mam pretekst, by zamienić ten rupieć na coś ambitnego. Niemniej, chciałbym rozważyć wszystkie możliwości i stąd mam kilka pytań do wypokowych, telefonicznych ekspertów:

1. Czy gwarancja uwzględnia takie przypadki jak #!$%@? szybki przez właściciela?

2. Ile wyniósłby koszt wymiany takiego ekranu, gdyby gwarancja go nie uwzględniała?

3. Czy zdjęcie simlocka z iPhone'a 5, to sprawa pracochłonna, możliwa i droga?

4. Jakaś alternatywa, prócz iPhone'a? Może Windows Phone? Android mnie nie interesuje.

5. Ile dostanę maksymalnie, za uszkodzonego sgs3?

#telefony #iphone #galaxy #android #sgs3 #przegryw #gsm ##!$%@? #windowsphone #lumia #nokia #tagujetogowno #ios
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Czy gwarancja uwzględnia takie przypadki jak #!$%@? szybki przez właściciela?


2. Ile kosztowałby koszt wymiany takiego ekranu, gdyby gwarancja go nie uwzględniała?


3. Czy zdjęcie simlocka z iPhone'a 5, to sprawa pracochłonna, możliwa i droga?
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: mówię, popytaj w serwisach, max 200 zł a pewnie za mniej wymienią szybkę. Można to zrobić nawet samemu, bo te części kosztują grosze (zamówić można z Chin), ale ja bym nie polecał (ale jak coś są poradniki na YT). Cała filozofia polega na nagrzaniu szybki, odklejeniu i przyklejeniu nowej.
  • Odpowiedz
@lmao: Stary - nie podejmę się tego, gdyż jestem wybitną niezdarą. Moje s3 się #!$%@?ło, bo wypadło mi z kieszeni szlafroka, gdy schodziłem dziś rano po schodach - żałosne :x

@Boomkin: Akurat S3, dostałem w prezencie, choć usprawiedliwia mnie to tylko częściowo, bo i tak miałem na nie ochotę, kiedy miało premierę. Nie popełnię więcej tego błędu - obiecuję. Zbyt dużo się namęczyłem.
  • Odpowiedz