Wpis z mikrobloga

@Drago380: Ja jakoś widzę po twarzy i słowach czy ktoś jest wrażliwy lub nie.Skoro ona pomaga innym to na pewno ma empatię a co z tym idzie jest wrażliwa.
  • Odpowiedz
@Onaaa20: Ma to minus również jeżeli chodzi o bliskie relacje/związki z kobietami. Ja jeszcze nie poznałem w ogóle człowieka na podobnym poziomie wrażliwości a laski to w ogóle z definicji są znacznie mniej wrażliwe. Każda z którą byłem bliżej była wyraźnie mniej wrażliwa i czuła niż ja.
  • Odpowiedz
@r5678: Tzn kobiety są wrażliwe ale one ewolucyjnie maja wbudowany mechanizm Uwalninia emocji nie tłumią ich jak facet.Patrz skoro my faceci tłumimy emocje to potem odczuwamy je bardziej.To czemu stawiamy opór trwa i rośnie a kobiety popłaczą i szybko im przejdzie facet może latami trzymać w sobie emocje a kobieta oczyścić się w kilka dni.
  • Odpowiedz
@Onaaa20: ostatnio czytam książkę która po części próbuje wyjaśnić ten problem "Zbyt inteligentni żeby żyć szczęśliwie". Choć nie uważam się za mózgowca to wiele cech mi sie pokrywa z tym co zostało opisane w książce.
Także diagnoza i uświadomienie ze coś jest nie tak to już znaczący krok. Powodzenia
  • Odpowiedz