Wpis z mikrobloga

Lel beka z Ciebie, każdy rząd tak robi nakazując walczyć. My dla elit jesteśmy tylko mięsem armatnim na wojnie albo trybikami zapierdzielającymi na elity w czasie pokoju.


@MWittmann: to dlaczego nazywasz prostaków elitami, godzisz się na to i chcesz być robakiem?
Dla mnie to rząd ma służyć mi i wykonywać pracę za którą place. Przez takie podejście jak twoje (jest niestety demokracja zamiast republiki) dymają nas. Literalnie każą ci ginąć,
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login: Ja się nie zgadzam na to, ale też nie będę idiotą co będzie groził rządowi jak niektórzy wysadzeniem czy rozstrzelaniem. Poczytaj sobie jak rządy sobie dupy zabezpieczyły przed robakami jak to nas nazwałeś.

Mają policję, służby specjalne, wojsko, rządową ochronę i jeszcze jedna tajna grupka. Naprawdę nadal wierzysz w bajeczkę o Demokracji czyli władzy ludu? xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@Kiedys_Mialem_Fejm jakby te kobiety z wyborczej miały rację to Ukraina dawno by była w rękach Rosjan. Wojna to coś innego niż czas pokoju, wiele swobód jest zawieszonych w imię wyższego dobra. A co do opuszczania kraju przez kobiety to nie ma takiego zapisu w nowej ustawie, że będą blokowane przed wyjazdem z kraju, no chyba że są żołnierzami zawodowymi.
  • Odpowiedz
@Venom19 ale to w sumie oczywiste że kobiety też powinny walczyć. Ewentualnie jeżeli para ma dzieci to lepiej jednak żeby kobieta z dzieckiem mogła uciekać. Ale samotne kobiety jak najbardziej do wojska. Swoją drogą na zdjęciu jest WOT.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Venom19: "rzunt" zamiast myśleć o tym jak przeciętny obywatel, w obliczu zbrojnego konfliktu w naszym kraju, mógłby przyczynić się do jego odbudowy, to wymyśla gówno ustawy o mięsie armatnim, bohatersko machając szabelką z tektury. XDDD WWII niczego nas nie nauczyła. Państwo z gówna.
  • Odpowiedz